...

Інтер’єр спальні в кремово – коричневих тонах

Інтерєр спальні в кремово коричневих тонахПісля весілля вирішили з чоловіком починати по чуть-чуть облаштовувати своє гніздечко і почали, звичайно ж, з спальні. Хотілося чогось особливого. Довго думали про це, які кольори взяти за базові, хотілося створити тандем класичного і сучасного стилю. Прийшли до вирішення зупинити вибір на поєднанні кремового і коричневого кольору. Однак, вибравши меблі класичного стилю, ми вирішили не змушувати кімнату різними дрібницями, як це прийнято у вінтажному інтер’єрі. У нашій спальні знаходиться тільки велика двометрова ліжко і дві тумби. Ніякого шафи (житлова площа дозволяє прибрати його в іншу кімнату), ніяких килимів і всіляких поличок для іграшок і фотографій.

Для спальні вибрали два види освітлення: основна люстра на стелі, підходяща за забарвленням до меблів і штор, і навісні світильники над ліжком, що поєднуються з шпалерами. Меблі хотілося мати виключно дерев’яну, без будь-яких замінників. Зупинили вибір на букової ліжка коричневого кольору з візерунком у вигляді різьблення. З того ж матеріалу виконані темно – коричневі тумби із залізними ручками.

Загальну колірну гамму в кімнаті створюють комбіновані шпалери кремового відтінку. Три стіни в кімнаті вийшли кремового кольору, а стіну за ліжком оформили малюнком у вигляді витіюватих візерунків золотисто – кремового кольору. Зверніть увагу на світильники, повністю зливаються з малюнком шпалер. Стеля вирішили зробити білим.

Складним моментом був вибір штор. Так як при виборі кремового відтінку, в спальні «восторжествував» б світлий колір (чого нам не хотілося), а при виборі темного відтінку, як ви розумієте, «панували» б темні тони, так як лінолеум в кімнаті коричневого кольору. Обов’язково повісьте на вікна жалюзі. Великий вибір жалюзі в фірмі жалюзи Светлофф. Ми з чоловіком шукали саме «золоту середину» в кольорі, щоб все було порівну. Відправившись на ошуки відповідного варіанту в спеціалізовані магазини та салони, ми все таки змогли відшукати те, що нам необхідно, на жаль, не з першого разу! Поєднання коричневого і кремового кольору в шторах було ідеальним варіантом для оформлення нашого сімейного «гніздечка»! Темні візерунки у вигляді великих стебел з листям на світлому фоні відмінно вписуються в дизайн спальні, поєднуючись з візерунком люстри, світильників і шпалер.

До дрібних деталей інтер’єру я додала кілька великих настінних рамок з сімейними фотографіями, настінні годинники у вигляді картини, що входять в загальну колірну гамму кімнати. Так само плануємо придбати м’який настінний килим коричневого кольору, для повного завершення образу нашої чудової спальні класичного стилю.

Категория: Интерьер и дизайн, Спальня, інтер'єр Метки: , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Стимулятори росту рослин Стимулятори росту рослин
Подиум в интерьере Подиум в интерьере
Корисні підказки по правильному вибору диванів для дому Корисні підказки по правильному вибору диванів для дому
Cтиль кантрі Cтиль кантрі
  Затишок і комфорт в оливкових тонах       Затишок і комфорт в оливкових тонах    
Компактна кухня Компактна кухня
  Інтер’єр холу в заміському будинку   Інтер’єр холу в заміському будинку
Інтерєр з нуля або сам собі дизайнер Інтерєр з нуля або сам собі дизайнер
Чарівна дитяча кімната Чарівна дитяча кімната
Інтерєр квартири в стилі мінімалізму Інтерєр квартири в стилі мінімалізму

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 4.06.6575 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика