...

Інтерєр з нуля або сам собі дизайнер

ынтерэр ысторыяРемонт відбувався в 3х кімнатній квартирі з нуля. Думаю, всі уявляють, як виглядає «гола» квартира. Я давно хотіла, щоб моє нове житло було в стилі Модерн. Звернувшись до допомоги на один відомий форум дизайнерів інтер’єру, отримала відразу критику до самого назвою стилю. Мовляв, такого стилю не існує і інше. Ну раз не існує, буду створювати сама свій Модерн. Знаючи чітко, що хочу бачити я, вислухавши побажання чоловіка, щоб не було ніяких витребеньок, вирушила за ідеями в інтернет. Пригледівши найбільш приємні для себе інтер’єри, створила в голові невеликі позначки, що хочу, і незабаром відправилася в магазин. купити дерев’яні бра можете на сайті https://lyko.com.ua/shop/svetilniki/bra-svetilniki/derevyannye-bra-svetilniki

Очі просто розбігалися від такої кількості шпалер, плитки та іншого. Але в голові я завжди подумки тримала придуману картинку, що хочу, яка допомагала мені не збитися зі шляху. Шановні читачі, дозвольте вас переконати – не бійтеся ризикувати і поєднувати непоєднуване! Якщо вам здається, що те чи інше буде виглядати красиво, воно має місце бути! Ось так і сталося з моїми шпалерами. Критика повалилася від усюди. Бабусині шпалери, радянські килими, – як тільки не називали мої улюблені шпалери.

Всі були впевнені, що вони ніяк не підходять для квартири в сучасному стилі. Але я була впевнена, що вони впишуться в стиль, придуманий мною.

Може комусь знадобиться моя порада: якщо вам дуже сподобалися шпалери, але вам тільки їх на всю кімнату не достатньо, підберіть до них відповідні з однієї колекції. Тоді «каші» не буде. Так і вийшло з нашої вітальні.

До підлогової плитці, що імітує дерево, підібрали шпалери, підтримують тематику. Майбутня кухня.

Дитяча. Це чарівний світ для дитини. І я у що б то не стало вирішила його створити. Головне не перестаратися! Знову ж порада: не робіть дитячу кімнату в яскравих шпалерах, з різнобарвною меблями. Уявіть, як вона буде виглядати, коли до всього іншого наб’ється кольоровими іграшками. Не перевантажуйте світ дитини, залиште йому місце для уяви. Краще вибирайте однотонні шпалери, світлу меблі. Хочете яскравий акцент? Фотошпалери або фреска, але тільки на одній стіні. Саме такою я уявляла собі казкову дитячу. А яка ж казка без чарівного дерева?

І однотонні стіни у всій кімнаті, звичайно ж, з однієї колекції. Фальш-стіна огороджує робоче місце.

Всі знайдено в магазині, підібрано по каталогах. Придумано, розкладено по стінка самими. І ніякої допомоги дорогого дизайнера.

А де ж меблі? Історія вимагає продовження, значить воно буде! Чекайте наступних випусків, шановні читачі.

Категория: Интерьер - истории, Интерьер и дизайн Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Фотошпалери, як цікаве рішення для інтер’єру вашої кімнати Фотошпалери, як цікаве рішення для інтер’єру вашої кімнати
Чарівна дитяча кімната Чарівна дитяча кімната
Чим яскравіше і контрастність – тим краще Чим яскравіше і контрастність – тим краще
Інтер’єр спальні в кремово – коричневих тонах Інтер’єр спальні в кремово – коричневих тонах

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 18.04.8980 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика