...

  Інтер’єр холу в заміському будинку

  Інтерєр холу в заміському будинкуДобрий день, друзі! Хочу поділитися з вами історією створення інтер’єру холу свого будинку. Ну, може бути, холом називатися він поки не заслуговує, але ми дуже любимо свій будинок і кожній кімнаті на всякий випадок дали гучну назву – авось коли-небудь в результаті ремонтів вони до них доростуть. Тому буду в цій статті іменувати свій передпокій холом.

До створення його інтер’єру ми йшли довго. Кімнати були вже готові, і ми навіть в них жили, а от з холом справа не рухалася, хотілося створити цікаву обстановку, а думок не було. Почали ми з каміна. Купили звичайний французький камін, який обігріває приміщення теплим повітрям, встановили його, облицювали мармуровими плитами.

Димохід обшили гіпсокартоном, нижню частину димоходу облицювали керамічною плиткою, яка йде на стіни, верхню частину покрили шпаклівкою і завдали фактурну штукатурку персикового кольору. Такий же штукатуркою покрили всі стіни в приміщенні, лише стіну над сходами вирішили зашити корковим деревом.

Оскільки наш хол знаходиться між кімнатами, ми вирішили зробити максимально відкритий простір і замість дверей оформили арки, але щоб вони не були нудними і манірними, прикрасили їх гіпсової плиткою.

Окремо хочу зупинитися на оформленні статі. Він у нас зроблений з трьох матеріалів. Біля входу лежить керамічна плитка в колір дерева, далі йде ламінат такого ж кольору, а біля каміна – мармурова плитка.

Така різноманітність продиктовано суто практичними цілями. Нам хотілося мати світлий підлогу, але покласти біля входу світлий ламінат ми не ризикнули, так як в приватному будинку бруду восени і взимку більше, ніж у квартирі, а плитку мити простіше, та й вона добре «реагує» на часте миття. Чорна мармурова плитка біля каміна зручна тим, що падаючі з каміна вуглинки або попіл не завдадуть їй шкоди.

Стеля зробили різнорівневим: по краях підвісний з гіпсокартону, в центрі – натяжна «сатин». Підвісна стеля з гіпсокартону, в свою чергу, теж різнорівневий, оскільки в одній його частині «ховається» труба від каміна, виведена в іншу кімнату.

До речі, в хол теж виведена така ж труба, зверху вона закрита невеликої ролеткі.

Ось такий у нас вийшов інтер’єр. Залишилося лише наповнити його якимись аксесуарами. Початком цього стала кована чапля – підставка для квітів. Захаращувати його меблями не хочемо. Поки встановили тільки шафа-купе, можливо, під сходами поставимо маленький кутовий диван – навіть вивели туди бра на всякий випадок.

Хочу зазначити, що придумали інтер’єр і всі роботи ми робили з чоловіком власноруч, звичайно, є вади, але ж ні він, ні я – не будівельник.

Категория: Интерьер - истории, Интерьер дома Метки: , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Стимулятори росту рослин Стимулятори росту рослин
  Затишок і комфорт в оливкових тонах       Затишок і комфорт в оливкових тонах    
Інтер’єр спальні в кремово – коричневих тонах Інтер’єр спальні в кремово – коричневих тонах

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика