...

Корисні підказки по правильному вибору диванів для дому

дивани

Щоб вирішити, як вибрати диван для вітальні, спальні, дитячої, кухні або іншої кімнати, слід звернути увагу на кілька моментів.

Нюанс перший – розміри. Заздалегідь виміряйте місце в кімнаті, щоб з’ясувати граничну довжину і ширину дивана. У магазині неодмінно посидьте на вподобаній моделі, або подивіться дивани в Golden Plaza щоб зрозуміти, які види диванів підходходять вам. При проблемах з опорно-руховим апаратом сидіння варто вибрати вище, так як з такого дивана легше вставати.

Крім того, відповідь на питання, який диван краще вибрати, залежить від ваших уподобань глибини сидіння. Якщо вам подобається відпочивати на дивані в положенні напівлежачи, слід вибрати диван з більшою глибиною, від 90 см. Зменшити глибину в цьому випадку можна буде використанням диванних подушок.

Нюанс другий – зручність. Диван з жорсткішим наповнювачем прослужить довше, проте в жертву довговічності не повинен бути принесений комфорт, особливо якщо ви шукаєте диван-ліжко. Як вибрати диван, який не тільки довговічний, але і максимально зручний? Оптимальним рішенням буде диван з незалежним пружинним блоком, еластичні властивості якого не зміняться навіть через 15 років. Такий наповнювач не тільки довговічний, він чудово знімає втому м’язів і має сприятливим впливом на хребет.

Нюанс третій – функціональність. Вибираючи диван-ліжко, потрібно звернути увагу на місткість. У зібраному вигляді викочуваний диван, розкладається вперед, більш компактний, ніж той, що розсувається паралельно стіні. Тобто, на дивані-ліжко акордеон поміститься менше людей, ніж на дивані з механізмом єврокнижка. Модель з ящиком для зберігання білизни економить місце в шафі.

Вирішуючи, який вибрати диван для кухні або дитячої кімнати, слід віддати перевагу моделі зі знімним чохлом, який полегшить догляд і продовжить термін служби дивана.

Нюанс четвертий – гармонія в інтер’єрі. Диван не повинен створювати враження, що він захаращує кімнату, при цьому фактичні розміри не завжди збігаються з візуальним ефектом. Наприкладі дивіться  каталог диванів, ви виберете для себе самий зручний варіант, кутовий диван, диван аккордеон, дивани-ліжка, дивани трансформери, дитачі дивани, дивани малютки, дивани єврокнижка та багато інших видів диванів в різних світлових відтінках, або зможете вибрати дивани більш темних моделей з різними декоративними елементами.

Категория: Меблі та фурнітура, Обзор Метки: , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Подиум в интерьере Подиум в интерьере
Дерев’яні стільці для кухні Дерев’яні стільці для кухні
Cтиль кантрі Cтиль кантрі
Дитяча функціональна кімната Дитяча функціональна кімната
  Затишок і комфорт в оливкових тонах       Затишок і комфорт в оливкових тонах    
История одной кухни История одной кухни
Чим яскравіше і контрастність – тим краще Чим яскравіше і контрастність – тим краще
Інтер’єр спальні в кремово – коричневих тонах Інтер’єр спальні в кремово – коричневих тонах

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика