...

Cтиль кантрі

Можливо, комусь подарує натхнення цей оновлених сільський будинок моїх друзів, в ренновації якого я брала участь восени минулого року.  Цей будинок дістався у спадок моєму другові Фаббіо в жалюгідному стані після смерті діда. Колись це був будинок для прислуги місцевого графа, потім став «готелем» для робітників лісозаготівельні бази, якою володів дідусь мого друга. У роки вітчизняної війни в Італії в ньому ховалися партизани, кажуть, навіть знаменитий Гарібальді живав тут. Але все це в минулому.

стилі агрітурізмаВ останнє десятиліття будиночок ледь не став притулком для місцевих браконьєрів, а з його підвальних засіків грабіжники винесли багато середньовічної меблів і предметів побуту. Поки, нарешті, Фаббіо не покликаний на допомогу своїх друзів, тобто нас, щоб допомогти втілити в життя свою ідею: дати дому нове життя у вигляді лісового готелю, або в стилі агрітурізма. Це зараз дуже популярно в Італіі.Обязательное умова агрітурістіческіх готелів – вони повинні бути за межею міста, нести в собі місцевий сільський дух і володіти інтер’єром, наближеному до стилю кантрі.
Коли Фаббіо вперше згадав про це своєму будинку, то виглядав він приблизно ось так. Ну а я, ясна річ, люблю всякі старі загадкові житла з ефектом занедбаності. Хто відмовиться навести порядок в зачарованому царстві! Моє волонтерство було вирішене.

Не ризикуючи перетворити обстановку будинку в фьюжн мікс, ми постаралися обійтися тим мінімумом меблів, яка залишалася в нашому розпорядженні, і свідомо відмовилися від покупки сучасних примірників, за винятком, хіба що, кухонної гарнітури. Акцент зробили на реставрацію старих комодів, стільців і столів.

У будинку є довгий спальний відсік з трьох кімнат, одна маленька вітальня, одна ванна кімната і кухня з каміном, в яку потрапляєш відразу на вході. Напевно, з неї і треба почати.

Дверцята шаф і мийної машини – це, що називається, єдине, що у цієї кухні залишилося свого. Правда, це було помилкою використовувати їх. Тому що вони вже старі і від частого закривання можуть і розкришитися. Але поки тримаються молодцем.

стіл та полиціЦе обідній стіл і полиця для зберігання речей. Особливо ми пишаємося ідеєю з ось цієї підвісний планкою з гілки дерева. Підгледіли в модних тенденціях журналів по інтер’єрах.

Абажури для ламп купили у знайомої дівчини з Іспанії, вона володіє магазином реутілізації речей, таких, які створені з інших перероблених речей.

Чорний квадрат на задньому плані стіни – це наш винахід. На нашу думку, він повинен нагадувати дверцята шафи або віконниці вікна, насправді ж він намальований на стіні спеціальною фарбою і призначений для використання в якості млявий дошки. Щоб гості залишали один одному записки.

Подружка Фаббіо сказала, що це виглядає як несмачна чорна діра і її треба зафарбувати. Фаббіо образився. Він сказав, що це вхід в інший вимір. Подружка сказала, що вхід в інший вимір виглядає по-іншому. Фаббіо запитав: «Як?» Вона не знала. Так що ми вирішили не зафарбовувати вхід в інший вимір. Може він і несмачний, але зате з нього зручно прати мокрою губкою крейда.

Крохмаль картопляний – це не що інше, як сипучий порошок білого кольору (іноді з жовтуватим відтінком), який отримують з картопляних бульб. Взагалі, крохмаль відносять до складних вуглеводів, який добре засвоюється організмом людини і присутній в овочах і фруктах, бобових і злакових, а також горіхах. Калорійність крохмалю картопляного становить 313 ккал на сто грамів сипучого сировини, купить картофельный крахмал оптом або в роздріб.

Через те, що будинок розташований в улоговині великого яру, майже з усіх його вікон відкривається вид на зелене море лісу. Здається, що це і не вікна зовсім, а картини у віконних рамах замість підрамників.

телевізорТелевізор. Куди ж без нього. Звичайно, в майбутньому краще підшукати якийсь старий, антикварний, варіант. Але поки ми не знайшли походять.

Про все спальні можна сказати наступне. Головним інновативним елементом стало використання облагороджених пнів в якості тумбочок. (Тепер ви зрозуміли, чому стіс в кухні все ще порожня).

Другорядний інновативний елемент – це фарбування спинок залізних ліжок в ці ось супер-яскраві кольори, з ибором яких напевно багато хто не погодилися б. Але не Фаббіо! Любитель Rave-вечірок, він завжди «нападає» на палітру в стилі «вирвіглаз». Ми не змогли відмовити його і цього разу. Спинки ліжок світяться в темряві, подібно нарядам Rave-діджеїв. Це, звичайно, може стати шокуючим сюрпризом для гостей, якщо вони, не попередження, прокинуться серед ночі. Ну що ж поробиш. Господар – пан.

От і все. Наша екскурсія на цьому закінчується, купуйте Чизкейк Нью-Йорк. Може бути одного разу в майбутньому ви опинитеся в маленькому лісовому готелі Убмріі поблизу від адміністративного центру Тоді, і, побачивши спинки ліжок, обмалював флюорісцірующей фарбою, зрозумієте, що десь ви це вже бачили!

 

Категория: Стиль Метки: , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Подиум в интерьере Подиум в интерьере
Купити якісні столи та стільці в Одесі для заміського будинку Купити якісні столи та стільці в Одесі для заміського будинку
Дерев’яні стільці для кухні Дерев’яні стільці для кухні
Корисні підказки по правильному вибору диванів для дому Корисні підказки по правильному вибору диванів для дому
Квінтесенцією стилю меблів Квінтесенцією стилю меблів
Інтер’єр спальні в кремово – коричневих тонах Інтер’єр спальні в кремово – коричневих тонах

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 24.05.2958 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика