...

Чарівна дитяча кімната

Чарівна дитяча кімнатаРемонт в дитячій ми почали з установки теплої підлоги. Всі дитячі ігри переважно відбуваються на підлозі, тому тепла підлога в цій кімнаті просто необхідний. В якості підлогового покриття вибрали ламінат. Він легко миється і не збирає пил, на відміну від килимових покриттів.

На стінах – бамбукові шпалери з набивним малюнком. Також відмінно відмиваються від різних дитячих пустощів. Набивний малюнок і білий колір цих шпалер надихнув нас на те, щоб почати прикрашати казкове місто, намальований на них. Так що довгими зимовими вечорами у нашої сім’ї завжди є корисне заняття.

У цій дитячій кімнаті живуть два хлопчики. Для того щоб заощадити простір для ігор, ми купили їм двоярусну ліжко з приголомшливим зоряним куполом. Під час свят ця ліжко перетворюється то в піратський корабель, то в зореліт, все залежить від головної теми свята.

Робочий стіл, для того, щоб робити уроки або просто малювати, ми помістили біля вікна. Над столом кілька простих навісних полиць для підручників і різної дрібниці.

Освітлення передбачено різнопланове: тканинний стельовий світильник в центрі кімнати, настінний світильник над ліжком і настільна лампа для школяра.

Малюнок на фіранках, на тканинній лампі і на покривалі підтримують один одного і створюють теплу атмосферу затишку і чарівництва дитячої.

У будь-якій кімнаті є чотири стіни, які тільки й чекають, щоб їх прикрасили. У дитячій просто зобов’язані висіти фотографії дітей, їх малюнки, улюблені дитячі персонажі. Просто купіть кольорові рамки і красиво оформите фотовиставку із зображенням ваших підростаючих чад. Ми не стали завішувати відразу всю стіну фотографіями. Наша виставка поповнюється поступово, у міру зростання дітей.

Для зберігання різних дрібних іграшок, які швидко втрачаються, а знайтися ніяк не хочуть, можна використовувати кольорові кишеньки на стіні. Вони прозорі, і завжди видно, що в них зберігатися.

Категория: Детская, интерьер, Интерьер и дизайн Метки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Компактна кухня Компактна кухня
Інтерєр з нуля або сам собі дизайнер Інтерєр з нуля або сам собі дизайнер
Гіпсокартон – одне з рішень обробки кухні Гіпсокартон – одне з рішень обробки кухні
Інтерєр квартири в стилі мінімалізму Інтерєр квартири в стилі мінімалізму
Інтер’єр спальні в кремово – коричневих тонах Інтер’єр спальні в кремово – коричневих тонах

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика