...

  Затишок і комфорт в оливкових тонах    

  Затишок і комфорт в оливкових тонах  Ще задовго до покупки квартири, в моїй голові чітко дозріла планування всіх кімнат, у тому числі і вітальні. В якості основного кольору був обраний оливковий. Чому такий? Як на мене, він найбільш приємний для очей, і добре поєднується з коричневим підлогою і шторами. До речі, ще до ремонту я стояв перед вибором: залишити все як є або розширити простір. Були, звичайно, ідеї зламати ліву стіну, щоб збільшити кімнату, але здоровий розум все ж здобув перемогу, оскільки потреба в гардеробній була вкрай велика. Ходімо, познайомлю вас окремо з кожними об’єктами вітальні.

Квіти – невід’ємна частина будь-якого інтер’єру.

Вважаю, що 80% затишку досягається завдяки їм. Участі в догляді за рослинами хоч і не приймаю, але все-таки без їх присутності було б неймовірно паршиво.

Люстра, звичайно, не з венеціанського скла, але бризки, як кажуть, є. Тим більше, що вона відмінно вписується в загальну композицію, і підходить до дизайну вітальні. Лампочки “рідні” і в продажу таких ніде не зустрічав, тому в міру перегорання кожній, нові доводиться робити під замовлення. Не знаю, може плюнути на цю справу і вкрутити звичайні? Поки щось мене зупиняє.

Телевізор і DVD-проігриватель-. Нічого не говорите, знаю сам, що вже давно потрібно було купити нові. Але, якщо чесно, то сенсу в цьому не бачу, тому що в нашій родині його практично ніхто не дивиться, так як сьогодні комп’ютер його відмінно замінює.

Цю нішу я зробив сам. Два місяці наполегливої ​​праці після основної роботи були витрачені не даремно. Навіть якось сам почав пишатися собою, не кажучи вже про членів моєї сім’ї.

Це заняття дуже затягує, тому нове творіння не змусило себе довго чекати, і світ побачив ще один шедевр – підставку для квітів.

Ось так, власне, вона і виглядає, якщо ви щось змогли розгледіти. У самому кутку, під стелею, розташовується наш порятунок від літньої спеки – кондиціонер. Не уявляю, як би ми без нього жили.

Нижні ряди підставки, як правило, заповнюються вже абсолютно різними предметами, такими, як ця черепашка, наприклад.

Мягкота у вітальні повинна бути виключно білого кольору, і ніяк інакше. Так, вона швидко брудниться, але вигляд має винятковий, не дивлячись на те, що їй вже більше семи років, і у нас живе кішка, яка любить не просто полежати на дивані, а ще й поточити об нього кігті.

Втім, любимо ми не тільки це місце. Нас так само цікавить, що знаходиться на цих скляних поличках, і з чим його їдять.

Але найбільше, ми любимо, звичайно, полежати. Прошу вибачення за хвилястість килима. Тільки недавно забрав після чищення, де він досить довго перебував у скрученому стані.

Категория: Интерьер - истории, Интерьер и дизайн, Стиль Метки: , , , , , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Стимулятори росту рослин Стимулятори росту рослин
Планіровка панельних будинків Планіровка панельних будинків
Корисні підказки по правильному вибору диванів для дому Корисні підказки по правильному вибору диванів для дому
  Інтер’єр холу в заміському будинку   Інтер’єр холу в заміському будинку
Чим яскравіше і контрастність – тим краще Чим яскравіше і контрастність – тим краще
Інтер’єр спальні в кремово – коричневих тонах Інтер’єр спальні в кремово – коричневих тонах

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика