...

Дитяча функціональна кімната

ДитячаЯ не дизайнер, чи не художник і взагалі людина не творчий. Я прагматик до мозку кісток. Тому коли ми почали обробку дитячої в главу кута я поставила наступні завдання:

1.Комната повинна бути функціональною і зручною як для мами і малюка спочатку, так і для дитини, що підросла, причому вона повинна служити до її / його повноліття і далі (якщо дитина побажає жити з нами).
2.Комната повинна зростати і мати можливості для трансформації під потреби зростаючого дитини, причому всі ці зміни повинні вписуватися в невеликий бюджет
3.Цвіт в кімнаті м’які, заспокійливі.

Тобто я хотіла отримати зручне, затишне простір з широкими можливостями до його трансформації і в той же час досить знеособлене, щоб потім його господиня чи господар змогли підігнати інтер’єр кімнати під себе. І ось що з цього вийшло.

Трохи про саму кімнаті. Кімната велика, майже 20 кв.м., східна і південна сторона, дуже світла і тепла, високі 3 м стелі. Ідеальна для дитячої. Однак при дуже хороших вихідних даних у нас був дуже маленький бюджет, всього 60 тис. на все, починаючи від гіпсокартону та штукатурки, закінчуючи меблями і шторами, т.к. кімнату ми робили з нуля. Про стилі я тут говорити не буду, оскільки його тут немає, та я й не прагнула до чогось особливому.

Як видно, тут стандартний ремонт, ламінат на підлозі, оштукатурені стіни і стеля, пофарбовані інтер’єрними фарбами, білі меблі. Стандартна розстановка меблів. До речі, її відразу купували доросле, оскільки діти ростуть швидко. Та й не виглядала дитячі меблі в нашій кімнаті, просто губилася.

Мені дуже хотілося внести якусь родзинку в кімнату, тому з’явилися 3 намальованих дерева, їх малювала сама. Я не ставила завдань намалювати щось високохудожній і достовірне, мені потрібно було позначити дерева досить схематично, створити фон для майбутньої творчості дитини, не більше. Як видно на наступних фото, поки ми їх реалізуємо за допомогою різних наклейок і власноруч виготовляються звірят з паперу, які селяться у нас по всій кімнаті, за бажанням своєї господарки, періодеческі міняючись, приходячи і йдучи зі стін і меблів. Зараз у нас період захоплення кішками і метеликами, раніше були білочки і ежата, до цього ведмедика. Подивимося що буде далі.

Поки дитина маленька я тимчасово перенесла свій кабінет в дитячу, оскільки це дозволяє мені працювати і доглядати за дитиною, а також оскільки стіл великий ми можемо одночасно щось робити.

Між деревами над комодом ми планували повісити телевізор, але оскільки ми його практично не дивимося, то потреба в ньому поки під питанням.

Картини, намальовані донькою, зараз їй 3 роки, зрозуміло вони міняються. Взагалі для всяких картин, фото, дипломів та інших речей я передбачила місце поруч з ліжком, зараз там гуляє кицька.

Місце для книжок. Дуже зручно, не злазити з ліжка дістати книжку. Взагалі в будинку є окрема бібліотека, тому тут храняться тільки ті книжки та посібники, які ми безпосередньо зараз читаємо і за якими займаємося. Все інше в бібліотеці.

Ну, і звичайно ж, дзеркало. До речі, дуже улюблене місце для ігор дитини.

Магнітна дошка- місце для ігор в букви і слова, а також кріплення всяких потрібних дрібниць.

Ось мабуть і все. Є у кімнати і свої недоліки, наприклад батареї. Але інтер’єр ми робили 3 роки тому, а ось батареї біля ліжка поставили тільки місяць тому. Зрозуміло вони закриватимуться гратами, але поки ми потрібних не знайшли.

Не дуже мені подобається люстра, хоча вона і підходить нам за колірною гамою, а також по інтенсивності освітлення, але хотілося б що-небудь м’якше і пооб’емней. Дотепер у пошуках.

Також в кімнаті немає дитячого столу і маленьких стільчиків, вони у нас стоять на кухні, нам так зручніше.

Немає і не буде в кімнаті спортивного куточка, т.к. в будинку є кімната, для занять фітнесом, в якому відведено місце і для дитини.

Але це моя найперша кімната, можна сказати, проба пера. Чи вийшло у мене втілити ті завдання які я ставила і при цьому не загубитися, я думаю так. Нині кімната відчувається як досить затишне, обволікаючу приміщення. А ви як вважаєте?

Категория: Детская, интерьер, Интерьер - истории, Интерьер и дизайн Метки: , , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Дерев’яні стільці для кухні Дерев’яні стільці для кухні
Корисні підказки по правильному вибору диванів для дому Корисні підказки по правильному вибору диванів для дому
Кімната мрії в гуртожитку Кімната мрії в гуртожитку
История одной кухни История одной кухни
Кухня ремонт і дизайн Кухня ремонт і дизайн
Спальня своїми руками Спальня своїми руками

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика