...

Як встановити каркас для гіпсокартону

karkas-dlja-gipsokartonaСучасний ремонт різних приміщень не може обійтися без такого зручного, досить міцного і недорогого матеріалу, як гіпсокартон. Для більшості з нас ці конструкції виглядають як гладка паперова поверхня, а от що знаходяться всередині конструкції і як влаштовують каркас для кріплення гіпсокартону, мало хто точно представляє.

Профілю застосовуються при монтажі гіпсокартону

Застосовують каркас для монтажу гіпсокартону при створенні стінових перегородок, підвісних стель, при влаштуванні криволінійних конструкцій при змінах в інтер’єрі приміщень. Основа каркаса – це профіль з тонкого оцинкованого металу. Завдяки своїй міцності і податливості, металевий профіль зручний не тільки для споруди прямих стін, але і при створенні опуклих або увігнутих конструкцій різної довжини і радіуса.

Технологія пристрою каркаса дає можливість не тільки обшити його згодом гіпсокартоном, але дозволяє попередньо його заповнити утеплюючим або звукоізолюючим матеріалом, змонтувати всередині вентиляційні канали, провести електричні дроти або необхідні канали каналізації.

Монтаж каркаса

karkasУ першу чергу монтують нижній направляючий профіль, від нього за рівнем встановлюється напрямна по стелі. Коли напрямні надійно закріплені дюбель-цвяхами, в них вкладають стієчний профіль. Для того щоб профіль не прогинався, його через кожен метр кріплять за допомогою підвісів. Монтаж стельових конструкцій починаються також з кріплення направляючого профілю. За допомогою лазерного рівня, відзначають місця кріплення по всьому периметру приміщення. Відмітки повинні знаходитися на висоті, на якій буде встановлено стелю, по них і будуть монтуватися напрямні. Після того як все буде надійно закріплено, можна збирати стієчний профіль встановлюючи його через 40 см. Щоб профіль під своєю вагою не провис, а після монтажу і під вагою гіпсокартону, він закріплюється перфорованими підвісами. Підвіси закріплюють на стелі, і через отвори кріплять до профілю через 70-100 см.

Схема складання каркаса для гіпсокартону

karkas1Після того як вся система каркаса буде повністю готова, можна обшивати її листовим гіпсокартоном. Лист гіпсокартону приладнують до металевого каркаса і кріплять його через 20 см саморізами. Листи гіпсокартону можна при монтажі кріпити в один або навіть в два шари це залежить від того наскільки якісний рівень звукоізоляції повинен бути в приміщенні.

Категория: Поради будівельникам, Своїми руками, Советы Метки: , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Вентилируемый фасад Вентилируемый фасад
Профиль из гипсокартона Профиль из гипсокартона
Арболитовые блоки. Как сэкономить при строительстве? Арболитовые блоки. Как сэкономить при строительстве?
Фундамент для камина Фундамент для камина
Можно ли утеплять минватой внутри помещения Можно ли утеплять минватой внутри помещения
Каркасная стена: конструкция и устройство Каркасная стена: конструкция и устройство
Как закрепить балясины к лестнице Как закрепить балясины к лестнице
Услуги сантехника на дом: качество превыше всего! Услуги сантехника на дом: качество превыше всего!
Спецтехника при строительстве загородного дома Спецтехника при строительстве загородного дома
Возводим парники для дачи из поликарбоната своими руками Возводим парники для дачи из поликарбоната своими руками
Звукоизоляция квартиры Звукоизоляция квартиры
Преимущества натяжных потолков Преимущества натяжных потолков
Як кріпити полки на гіпсокартон Як кріпити полки на гіпсокартон
Монтаж відкатних воріт Монтаж відкатних воріт
Як усунути тріщини в стіні з гіпсокартону Як усунути тріщини в стіні з гіпсокартону

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика