...

Як усунути тріщини в стіні з гіпсокартону

трещина в гипсокартонеОдним з найміцніших і надійних оздоблювальних матеріалів, який використовується для покриття стіни, є, безумовно, гіпсокартон. Він дозволяє швидко і якісно виконати обробку стіни, вирівняти її, а також підготувати поверхню стіни до подальшого облицювання.

Але, навіть не дивлячись на всі незаперечні якості гіпсокартону, цей матеріал теж схильний до деформації. Іншими словами, тріщини на стіні можуть піти не тільки по оштукатурених шару, але і по самій основі з гіпсокартону alkiv.ua.

Причини появи тріщин

Як правило, тріщини в гіпсокартоні з’являються тільки там, де матеріал схильний найбільшій напрузі. Тобто, тріщина в обробці стіни може з’явитися або в місці удару, або в місці, де сама конструкція схильна до сильного, внутрішньому опору. Якщо проблема саме в цьому, то буде досить просто позбутися такого дефекту.

Щоб швидко і якісно видалити тріщину з поверхні гіпсокартону, спочатку потрібно виконати зачищення пошкодженого місця. Тобто, навколо тріщини, яка утворилася, потрібно зачистити поверхню і позбутися зайвої штукатурки. Робиться це на той випадок, якщо тріщина в гіпсокартоні пішла дальне, не пошкодивши шар штукатурки. Після того, як поверхня буде повністю зачищена, можна буде приступати до грунтовки. А по закінченню грунтування, тріщина шпаклюється.

Що робити, якщо тріщин багато?

Іноді трапляються такі ситуації, коли на аркуші гіпсокартону дуже багато тріщин, і всі вони зосереджені в одному місці. Таке явище говорить лише про одне, що підстильний матеріал схильний занадто високій напрузі.
Щоб позбутися цього, потрібно буде замінити не тільки шар штукатурки, але всю ділянку, облицьований гіпоскартона. Як правило, для цього використовується армуюча сітка. Якщо докладніше, то в першу чергу збивається шпаклювальний шар, після чого поверхня гіпсокартону зачищається і грунтується. Далі вже поверхню стіни шпаклюється, а після цього укладається армуюча сітка.

Знаючи і пам’ятаючи ці нехитрі поради, навіть новачок в будівельній справі зможе самостійно виконати внутрішню обробку стіни гіпсокартоном. Але, якщо покриття з гіпсокартону деформується або дасть тріщину, все також просто, будь-яка людина зможе виконати необхідний ремонт. Для цього не потрібно багато часу, коштів, а також будь-якого досвіду. Досить просто дотримуватися порад.

Категория: Выбрать строительный материал, Поради будівельникам, Своїми руками, Советы Метки: , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Профиль из гипсокартона Профиль из гипсокартона
Звукоизоляция квартиры Звукоизоляция квартиры
Як встановити каркас для гіпсокартону Як встановити каркас для гіпсокартону
Як кріпити полки на гіпсокартон Як кріпити полки на гіпсокартон
Ремонт наливної підлоги Ремонт наливної підлоги

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика