...

Як кріпити полки на гіпсокартон

Как крепить полки на гипсокартонГіпсокартонні конструкції стали дуже популярними через своїх видатних якостей і переваг. Однак даний матеріал не без невеликих недоліків. Приміром, не завжди ясно, як закріпити на гіпсокартонної стіні важку картину, навісне обладнання або полицю. Ще одна непроста задача – вставити розетку або вимикач в гіпсокартон.

Укручені в гіпсокартон саморіз з часом може вивалитися під дією великої ваги. Найгірший варіант – при дуже важкому обладнанні може виламати частину стіни. Так як же кріпити полицю, картину або обладнання на гіпсокартонну стіну?

Найкращий спосіб – знайти вертикальний стійки каркаса, на якому тримаються листи гіпсокартону, і в них вкрутити потужні саморізи. Все це буде гарантією того, що зроблений кріплення буде міцно сидіти на місці і витримає велику вагу. Однак як це зробити, адже після шпаклівки і фарбування або поклейки шпалер, стає видно тільки гладка стіна? Добре тим, у кого є невеликий металошукач, іншим же доведеться шукати каркас простукуванням.

Якщо ж знайти стійки не виходить, то можна скористатися і до інших способів

dubely1У разі легкої картини, для додання кріпленню міцності, Вкручувальний саморіз занурюється в ПВА клей. А ось для вкрай важких предметів застосовуються дюбель-саморізи. Таке кріплення легко можна вкрутити шуруповертом або звичайної викруткою в гіпсокартонну стіну, незалежно від товщини матеріалу. Правда, при товщині конструкції понад 15 міліметрів, краще спочатку просвердлити тонке невеликий отвір.

Кріплення в гіпсокартону в розрізі

dubely2Якщо ж потрібно прикріпити дуже важкі предмети, то необхідно придбати дюбель-метелика. У даному випадку при закручуванні дюбель-метелик розкривається і утворює надійні і міцні упори. Для її кріплення першим ділом свердлиться отвір потрібного розміру. Після вставляють дюбель-метелика. Не потрібно її вставляти до упору, так як закриття гвинт буде вкрай важко – дюбель буде сильно прокручуватися в парі з гвинтом. Замість цього качкодзьоба або пассатижами затискається дюбель і за допомогою викрутки виконується закручування. Коли метелик утворює невеликий упор, дюбель вганяється до кінця і загвинчується до упору.

Пружинистий складаний дюбель під люстру

dubely3У разі необхідності кріплення люстри або чогось іншого на стелю з гіпсокартону, потрібно придбати пружинний складаний дюбель. Під нього просверливается отвір. Як тільки дюбель пройде лист і дійде до порожнечі, він автоматично розкриється. Після чого закручується гвинт дюбеля.

Резюмуючи: на гіпсокартонної конструкції можна закріпити практично все що завгодно, тут успіх залежить від того, який кріпильний елемент був вибраний.

Категория: Своїми руками, Советы Метки: , , ,

Вам могло бы понравиться:

Профиль из гипсокартона Профиль из гипсокартона
Звукоизоляция квартиры Звукоизоляция квартиры
Як встановити каркас для гіпсокартону Як встановити каркас для гіпсокартону
Коридор для велосипедиста Коридор для велосипедиста
Як усунути тріщини в стіні з гіпсокартону Як усунути тріщини в стіні з гіпсокартону

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика