...

Монтаж відкатних воріт

монтаж відкатних ворітДля будь-якої ділянки необхідно забезпечувати якісну і постійний захист, тому практично на кожній території є паркани, а проїзд забезпечується за допомогою воріт. Існує багато різновидів даних конструкцій, тому можна вибрати найбільш підходящий варіант.

Цікавими і якісними вважаються відкатні ворота, які можна встановити своїми руками. При цьому застосовуються новітні технології, які передбачають використання консолей, а не рейок.

При відкриванні таких воріт не потрібно звільняти місце, оскільки вони просто відкочуються уздовж наявного паркану, тому такий варіант є ідеальним в тому випадку, якщо на ділянці є не так багато вільного місця.

Монтаж відкатних воріт
Спочатку необхідно купити всі кріпильні елементи, а також складові частини конструкції. Перший етап самих робіт полягає у створенні фундаменту для воріт, а також тут же потрібно виконати установку спеціальних опорних стовпів.

установка воріт
Дані стовпи повинні бути заглиблені нижче рівня промерзання грунту, а також повинні бути надійно закріплені. У них фіксуються спеціальні закладні елементи, до яких за допомогою зварювання прикріплюються опори з металу. Тільки потім починається створення фундаменту, причому його довжина повинна бути дорівнює половині ширини майбутнього прорізу воріт.

Установка основи повинна здійснюватися з того боку воріт, в напрямку якої буде переміщатися стулка дверей відкатних воріт. Для цього спочатку створюється яма, в яку опускається заздалегідь зварений каркас, що складається з металевих прутів і швелера.

Дана конструкція повинна опускатися в отвір прутами вниз, а після цього її слід залити бетонним розчином. Всі інші роботи слід здійснювати тільки після остаточного затвердіння бетону, тому вичікують близько двох тижнів.

Наступний етап полягає в складанні каркаса воріт. Для початку створюється несуча рама, яка повинна володіти трапецієподібної формою. Посередині її слід прикріпити ребра жорсткості, причому вони можуть розташовуватися як по вертикалі, так і по горизонталі.

В результаті виходять квадратні секції, в кожній з яких по діагоналі слід закріпити ще по одному ребру жорсткості. У кожному отриманому трикутнику потрібно зробити трапецію, а при цьому ребра жорсткості будуть розділяти прямі кути посередині. Всі труби до даної конструкції необхідно прикріплювати за допомогою зварювання, а до нижньої частини рами треба приварити напрямну. Отримана конструкція буде являти собою відкатні ворота.

На останньому етапі роботи здійснюється оббивка воріт, а попередньо потрібно всі металеві елементи прогрунтувати, а також пофарбувати якісними фарбувальними засобами, які не тільки додадуть конструкції певного відтінку, але і будуть захищати її від негативних впливів.

Тільки потім можна здійснювати кріплення обшивальних матеріалів, причому застосовувати можна абсолютно різні матеріали. Для цього ефективно використовуються сендвіч-панелі або предмети, зроблені за допомогою художнього кування, а також можна використовувати панелі з дерева або пластику. Для естетичного зовнішнього вигляду воріт рекомендується виконувати обшивку з двох сторін.

Після остаточного створення рам воріт потрібно виконувати їх фіксацію до опорних стовпів і до фундаменту. Для цього на підставі розставляються ролики, які повинні знаходитися один від одного на досить великій відстані. Після цього виконується приварювання візків.

До майданчиків далі фіксуються роликові візки, для чого слід застосовувати звичайні болти. Зверху рам прикріплюються спеціальні верхні фіксатори, що володіють роликами. До опорного стовпа фіксується кронштейн, а між його роликами повинно проходити полотно стулки.

Далі нижній уловлювач прикріплюється до нижньої частини опори. В результаті установка воріт може вважатися закінченою, а в результаті виходить довговічна і якісна конструкція, якою буде дуже зручно і легко користуватися. А також можна використовувати видеонаблюдение – охрана объектов . Яку можна встановити на відкатні ворота.

Категория: Обладнання, Разное, Советы, Техніка для дому Метки: , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Арболитовые блоки. Как сэкономить при строительстве? Арболитовые блоки. Как сэкономить при строительстве?
Фундамент для камина Фундамент для камина
Можно ли утеплять минватой внутри помещения Можно ли утеплять минватой внутри помещения
Каркасная стена: конструкция и устройство Каркасная стена: конструкция и устройство
Как закрепить балясины к лестнице Как закрепить балясины к лестнице
Услуги сантехника на дом: качество превыше всего! Услуги сантехника на дом: качество превыше всего!
Спецтехника при строительстве загородного дома Спецтехника при строительстве загородного дома
Возводим парники для дачи из поликарбоната своими руками Возводим парники для дачи из поликарбоната своими руками
Подиум в интерьере Подиум в интерьере
Преимущества натяжных потолков Преимущества натяжных потолков
Як встановити каркас для гіпсокартону Як встановити каркас для гіпсокартону

Один коментарий to "Монтаж відкатних воріт"

  1. ray ban sale:

    Saved as a favorite, I really like your blog!

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 24.05.2696 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика