...

Ремонт наливної підлоги

Ремонт наливної підлогиПоширеними проблемами у випадку з наливним підлогою є тріщини, відколи, нерівності, відшаровування, здуття, швидкої знос. Найчастіше проблеми з наливними підлогами стають результатом порушення основних вимог до укладання покриття.

Поширеною причиною дефектів є неякісна підготовка чорнового підстави. Погано вирівняна основа призводить до утворення на покритті западин і горбів. Ремонт наливної підлоги обійдеться дорожче, ніж самі копіткі роботи з вирівнювання підстави.

Відшарування покриття стає результатом поганої очищення підстави від різних забруднень. Ремонт відшарованому ділянки передбачає демонтаж пошкодженої ділянки з подальшим усуненням причини. Перед відновленням покриття підставу обробляють спеціальним просоченням.

Причиною появи тріщин в покритті є тріщини в бетонній основі, які обов’язково проявляться в процесі експлуатації. Невеликі тріщини розширюють, обробляють ґрунтовкою і заповнюють ремонтним складом. Великі тріщини припускають необхідність ремонту стяжки, тому локальні заплатки не допоможуть.

Вибоїни і відколи утворюються після сильного механічного впливу на покриття. Полімерний підлогу характеризується високою міцністю, тому шматки статі зазвичай сколюються з частиною підстави. Виїмку грунтують, шпаклюють і закривають новим полімерним складом.

Проблема передчасного зносу не характерна для наливних підлог, властивості покриття за умов адекватної експлуатації зберігаються протягом 20 років.

Швидка втрата зовнішнього вигляду полімерним покриттям свідчить про надмірних навантаженнях, що не відповідають типу складу. Для вирішення проблеми потрібно нанести додатковий шар, більш міцний порівняно з попередніми шарами.

Категория: Ремонт, Ремонт пола Метки: , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Як усунути тріщини в стіні з гіпсокартону Як усунути тріщини в стіні з гіпсокартону

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика