...

Коридор для велосипедиста

Коридор для велосипедистаКвартира у брата маленька і без балкона, коридор – ну дуже вузький. Але він любить їздити на велосипеді. Де його тримати? В коридорі! Але не все так просто. Коридор є і коморою, і вбиральні, і центром управління електроенергією. Ну і, звичайно, він дає перше враження при вході в квартиру.

Вся квартира витримана в чорному і бежевому кольорі. Ця комбінація надає теплоти і затишку квартирі. Темний колір підлоги вибирався чисто з практичної точки зору – менше буде бруду видно. Як же ми помилялися! Пісок, пил і інше дрібне сміття мають в основному сірий колір. Тепер доводиться прибирати щодня.

Для економії простору двері в кімнати поставлені розсувні з білими матовими стеклами. Матові напівпрозорі стекла дозволяють економити електроенергію. Навіть увечері в коридорі досить видно, якщо включений світло в кімнатах або у ванній.

Гвинти кріплення на дверних панелях декоровані черепашками. Це виявилося дешево і симпатично.

У ніші і в кінці коридору брат своїми силами облаштував шафи для речей. Власне ці шафи стали гардеробом. Там на верхніх полицях комора, а на нижніх – місце для взуття. У шафах завбачливо зроблені додаткові світильники і розетки.

Він компактний і надійний. Кронштейн господар прикріпив на стіну майже під саму стелю з таким розрахунком, щоб кермо велосипеда на кілька сантиметрів не торкався стелі.

При пробному кріпленні велосипеда на кронштейн, з’ясувалося, що висить він навскоси, як і планувалося, але при цьому колесами стосується стіни. Довелося придумувати і робити захист для стін. В результаті з’явилися ось такі полички під кожне колесо.

Ці полички не тільки добре виглядають і не заважають пересуванню в коридорі, але і використовуються для дрібних дрібниць, типу ключів або рукавичок. В результаті, великий дорослий велосипед надійно закріплений зверху, не бруднить колесами стіни, не перешкоджає відкриванню дверей, не заважає ходити по коридору навіть дуже високій людині.

От і все. При бажанні і відсутності інших можливостей, практично будь маленьке і вузьке приміщення можна зробити не тільки зручним і багатофункціональним, але і стильним і красивим. Всім удачі і творчого натхнення!

Категория: Интерьер - истории, Интерьер и дизайн, Стиль Метки: , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Як кріпити полки на гіпсокартон Як кріпити полки на гіпсокартон

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика