...

Спальня хенд-мейд

Спальня хенд-мейдКімната досить велика – 20 кв.м., стелі високі, тому розгулятися було де. Для початку я хотіла зонувати область ліжка, тому придумала ось такий елемент з гіпсокартону, який чоловік і втілив у життя. Хотілося створити романтичну приглушену атмосферу, тому вмонтували в короб 4 лампочки, які включаються окремо від основного освітлення. Спочатку планувалося зробити такий же короб навпроти цього, але в процесі я зрозуміла, що це утяжелит стелю і вся конструкція буде «тиснути» на нас.

Центр кімнати прикрашає моя улюблена люстра. Шукали довго, закохалися в неї з першого погляду. Вона має форму півсфери, а в основі – дзеркало, тому, коли дивишся на неї знизу, вона здається круглою. Гості дивуються, як нам вдалося встановити в стелю кулясту люстру.

По краях ліжка, яка є центром кімнати, я повісила іранські нитяні штори. Вони підвішені на гачки, які чоловік прикрутив прямо до ліжка. Вийшов ось такий своєрідний балдахін.

До речі, про ліжка. Вона цілком і повністю зроблена руками дружина на мою ескізу. Був зварений сталевий каркас, який ми потім обшили ДСП кольору венге. Венге вибрали тому, що світлий ламінат, двері і обшиті вагонкою панелі з сосни вже були в кімнаті і хотілося зіграти на контрасті.

Всю решту меблів ми робили на замовлення, знову ж на мою ескізу. Це вийшло дешевше, ніж покупка в магазині, а розміри точь-в-точь, які нам потрібні, щоб закрити жахливу батарею, яку так і не сховали за гіпсокартоном.

Дверні панельки замовили з бамбука, який пофарбували в тон шпалер. Не хотілося химерності, тому все скромно, але функціонально. Стіл для комп’ютера, дві тумби, шафи і комод. До речі, кутова шафа вийшов дуже просторим.

Зауважу, що шпалери – один з головних засобів дизайну. Основні шпалери – звичайнісінькі бежевих ненав’язливих відтінків з ледве помітним блиском, а от для декоративних вставок ми купили один рулон німецьких гобеленові шпалери.

Як можете помітити на фото, їх текстура дуже схожа на вишивку. З німецьких шпалер зроблена вставка над ліжком і ними ж обклеєна стіна навпроти ліжка. Хотілося додати якусь родзинку в дизайн інтер’єру. Для цього я накупила різного розміру рамок в колір меблів і самостійно виготовила їм паспарту з обрізків гобеленові шпалери.

До того ж, на комод поставила світильник, так само зроблений своїми руками. Цей нічник виконаний у вигляді об’ємної картини з підсвічуванням, дуже красиво горить ввечері. Матеріал найпростіший – картон, грубий льон, світлодіоди ну і крапля фантазії.

Ще до моїх творінь можна віднести настільні рамки. Одна отдекоріровать полотняними нитками і камінчиками, для іншої довелося залучати подругу вітражістку. Вийшло дуже незвично, а головне економно.

Категория: Интерьер - истории, Интерьер и дизайн, Спальня, інтер'єр Метки: , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Велика кухня Велика кухня
Кімнатка для доньки Кімнатка для доньки
Наша кухня та їдальня Наша кухня та їдальня
Кухня ремонт і дизайн Кухня ремонт і дизайн
Спальня своїми руками Спальня своїми руками

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика