...

Наша кухня та їдальня

Наша кухня та їдальняМи з чоловіком купили будинок. 1938 споруди. Німецький. Крило, де распологайся кухня, було з прогнилими статями, моторошно дуло. Кухня була 12 метрів, але буквою Г, що не дуже зручна. З кухні вели дві хиткі сходинки в туалет. Ось таку їдальню нам вдалося прилаштувати до кухні. З колишнього вікна зробили арку в їдальню. Коли-небудь тут буде красиво! Ми не думали особливо над стилем. Сам старий німецький будинок його диктував. Тому хай-тек тут навряд чи був би доречний. Не беруся озвучувати стиль нашого інтер’єру. Така збірна солянка.

А ось, власне, функціональна частина кухні. Тут стояла кутом меблі. Довелося заливати підлоги. Чоловік зробив підлоги з підігрівом. Абсолютно всі роботи робили самі. Тому довелося освоїти будівельні професії, сильно допоміг інтернет. Але пішло близько року роботи.

Це ніби як теж кухня, але по справжньому -корідор, який веде в житлову частину будинку. Чоловік викладає кам’яні сходинки в туалет. Зліва стінка захист гіпсокартоном- за ним довелося заховати трубу печі, витяжки та труби опалення і води. Цю стіну я буду викладати штучним каменем.

Наша кухня та їдальня1Ну ось і результат. Праворуч -та сама стіна, яку я викладала каменем. І ще вставила 6 візерункових плиточок, вони залишилися від підлоги в туалеті і хотілося їх куди-небудь використовувати. Стеля хотілося залишити якомога вище і ми не стали зашивати балки. Я сама зробила “мазанку” шпаклівкою і пензлем макловицей
між балками. Направо – кухонне крило, прямо – вхід в їдальню.

Ось, власне, сама столовая.Столовая маленька -близько 10 кв.м, але нам тут затишно. Я завжди хотіла окреме місце для їжі. Всі збиралося не один рік. Стільці старі, довелося пошити чохли. Стіл теж не новий. Замовили тільки куточок і купили красивий комод для посуду – це був руйнівний момент. Люстра куплена сталева, недорога, довелося знімати всі прикраси і фарбувати вручну під золото.

Шпалери вибрали темно-коричневі. я боялася, чи не буде темно. Але в столвой величезне вікно і скляні двері. Тому вийшло затишно.

Арки я теж вирішила викласти каменем. Його не так важко клеїти. Скоріше, важко затирати стики замазкою. Швидко стираються пальці. А в рукавичках я працювати не вмію.

У їдальню намагаюся шити коричневі або вершкові скатертини, щоб не порушувати кольорову гаму кімнати. Виявилося, з тканинними скатертинами не так важко жити. Навіть з трьома дітьми.

Мені дуже подобається нова рамка у дзеркала. Вона штучно зістарена і як не можна до речі в цьому інтер’єрі.

На інших фото ви бачите саму кухню. Вирішили зробити її круговою, щоб зайняти під полки весь простір. Тільки одну сторону зробили вузькою, щоб прохід був вільний. Може, це виглядає смішно, з претензією, але мені так хотілося кухню слонової кістки з патиною. Розумію, що не Італія, але все ж …

Прийшла ідея на кухню купити солом’яні кошики. Ідея не нова, але дуже вдала. Всякі кришки-пакетики там дуже навіть зручно зберігати.

Для кухні ми вибрали шпалери кольору стиглої пшениці. Колір старовинного золота. І це наповнює кухню сяйвом і світлом. Адже в самій кухні немає вікна.
У магазині я купила дуже красиву репродукцію. Мені здалося, що ця картина просилася на нашу кухню.

Мені здається, під картину проститься консоль, але чоловік не хотів би захаращувати прохід. Тим більше, що зараз близько холодильника встав ще невеликий кулер для води.

Категория: Интерьер и дизайн, Интерьер кухни, Стиль Метки: , , , , , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Спальня хенд-мейд Спальня хенд-мейд
Кімнатка для доньки Кімнатка для доньки
Компактна кухня Компактна кухня
Кухня ремонт і дизайн Кухня ремонт і дизайн
Спальня своїми руками Спальня своїми руками

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика