...

Велика кухня

Велика кухняУ першу чергу у нас будинок. Маленький, старенький, але цілком і повністю наш. По-друге, кімнату під кухню мені виділили більшу, 19 кв.м., але з певними умовами. З них я і почну. Не буду глибоко вдаватися в особливості моєї родини та психології чоловіка, скажу тільки коротко, коли читала деякі огляди домашніх інтер’єрів і бачила фрази на подобі, “я придумала, а чоловік втілив”, тихенько заздрила. З моїм чоловіком складніше – сама придумала / зробила конструктивну пропозицію / на пропозицію накладено вето / обдумала, знову запропонувала / вислухала ряд критики / все врахувала в наступному проекті / схвалено / зроблено. Радує, що хоч перший і останній пункт як у всіх.

Озвучую умови мого чоловіка, в кухні має бути великий диван і телевізор, вирішення цих питань він бере на себе, все інше в моїй компетенції. Я вже описувала характер чоловіка, тому сперечатися не стала, а зраділа отриманої свободі у виборі кухні. Так само ми встановили сейф, купили ми його в в магазині “Сейфик”

Я розуміла, що білий колір дуже консервативний і виглядає по лікарняному, тому дуже серйозно поставилася до вибору плитки. Вибирала по каталогу, привозили на замовлення, тому в живу плитку побачила, вже тоді, коли була безпосередньою власницею італійського чуда. Скажу від душі, це напевно вперше в моєму житті, коли мене покупка не тільки не розчарувала, а навпаки перевершила очікування.

Була задумка, таким же кольором, як стільниця зробити нижню планку кухні, яка закриває ніжки шаф. Закупили необхідний матеріал, але … стандартний розмір планки 10 см, у нас же цей розмір становить 8 см. На розпилюванні гордо гарантували, що з таким нікчемною справою вони легко впораються, обріжуть зайві 2 см. Але в реальності вийшло і в кривий і навскіс, планка просто не змогла увійти в необхідні пази. Але я не втрачаю надії і планую все ж цю ідею реалізувати!

І не важливо, що наші шпалери досить дивно поєднуються з зоною кухні і веселеньким диваном. Зате мир в сім’ї! Не важливо, що немає штор та іншого текстилю. Прати і прибирати менше! Багато хто скаже, що інтер’єр сирої, що не закінчений, що все в ньому в різнобій і без всякої зв’язки. Зате в цій кімнаті втілилися дві наші мрії, моя про білій кухні, а чоловіка про райдужному дивані і телевізорі. До речі, нашу спальню я зробила повністю за своєю задумом і в ній, такі шикарні шпалери! …. Але це вже інша історія.

Категория: Интерьер - истории, Интерьер и дизайн, Интерьер кухни Метки: , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Спальня хенд-мейд Спальня хенд-мейд
Кухня ремонт і дизайн Кухня ремонт і дизайн

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика