...

Септик Танк для дачі та будинки

септик танкСептик — важливий елемент систем місцевих каналізацій. Ця споруда призначено для очищення побутових стоків і фекальних вод біологічним способом. Застосовується в тих мережах водовідведення, де відсутня можливість підключення центральної каналізації.

Сьогодні найпопулярнішим септиком для дачі вважається — септик Танк. У цьому септику застосовується біо-хімічна технологія очищення з подальшою фільтрацією стоків у грунті. Давайте ж з’ясуємо, а чи такий хороший септик танк, як його малюють і чи є обгрунтовані причини вибрати саме цей септик для дачі або приватного будинку.

Пристрій септика Танк і принцип його роботи.
Його корпус виконаний з поліпропілену високої якості. Поліпропілен протистоїть різним агресивним речовинам, що містяться в стічних водах. Цей матеріал може витримувати досить низькі температури, при цьому його пластичність не змінюється. З урахуванням української зими і промерзання грунту на велику глибину в багатьох регіонах в Україні, септики танк мають переваги перед конкурентами.

На товстих стінках корпусу, є ребра жорсткості перешкоджають видавлювання його з грунту.

Септик для дачі Танк складається з трьох камер. У першій, головною камері проводиться механічне очищення стоків. Поступаючи в камеру через трубу стоки поділяються на важкі і легкі компоненти. Містяться в стічних водах важкі частки, осідають на дно камери. Легкі залишаються на поверхні.

Потім в роботу вступає система переливу септика танк — рідина переливається в наступні камери. У цих камерах відбуваються такі етапи очищення як: механічна, біологічна і хімічна очистка. Після чого, проходячи через інфільтратор, очищена рідина надходить у грунт.

До системи очищення септика Танк відносяться не тільки камери різних рівнів очистки, а й біофільтр для підвищення рівня очищення і інфільтратор з’єднаний трубою з головним блоком септика. Він розташовується за межами корпусу септика і служить для остаточного очищення стоків, перед тим, як вода потрапить у землю.

Плюси септиків Танк

Септики для дачі Танк відносяться до категорії очисних систем, які працюють без використання електроенергії. У септику, просто нема чому ламатися, в ньому немає рухомих деталей. Фактичний термін служби корпусу 50 років, а практичний не обмежений.

Яма для монтажу септика не вимагає бетонування. Досить буде тільки зробити подушку з піску і щебеню. Елементи системи септика легко монтуються самостійно.

Ці септики входять в категорію модульних пристроїв. Якщо у вас раптом збільшився обсяг зливу, тоді до вже наявної системи можна під’єднати ще один модуль, система переливів це дозволяє.

Завдяки інфільтратору септик Танк — закінчена система очищення стоків, з подальшою доочищенням з використанням грунту.

Технологія трикамерною очищення підвищує ресурс інфільтратора і дренажної системи, що позитивно позначається на якості очищення.

Рекомендується робити відкачку опадів хоча б 1 раз на рік. Якщо відкачку не справити вчасно, утворився осад може спресувати. В принципі це властивість можна спостерігати і в інших каналізаційних систем. При використанні спеціальних біологічно активних добавок для септиків, осад НЕ БУДЕ ущільнюватися і не пресуватися. І термін відкачування збільшується до 6-8 років.

Септик Танк можна встановити в будь-якому грунті. Для грунту з нормальним водопоглинанням можна використовувати систему без інфільтратора. Потрібно тільки буде спорудити дренажні майданчик і труби. Якщо грунт, з низьким розташуванням грунтових вод, можна застосувати дренажний колодязь.

Грунт з періодичним підйомом ґрунтових вод? Для нього використовується система з проміжним колодязем і встановленим насосом для відкачування. Така система передбачає установку зворотного клапана.

На ділянці з високим рівнем грунтових вод треба застосовувати комбіновану систему очистки: і проміжний колодязь з насосом і зворотний клапан і фільтрувальний ділянку і інфільтратор.

Крім усього цього, є ще кілька варіантів схем монтажу, які підбираються конкретно під певні умови.

Категория: Обладнання, Сантехніка, Техника и продукция Метки: , , , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Септик танк Септик танк
Дизайн спальні Дизайн спальні
Кімната мрії в гуртожитку Кімната мрії в гуртожитку
История одной кухни История одной кухни

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика