...

Кімната мрії в гуртожитку

Кімната мрії в гуртожиткуСпочатку купили ми мотлох, причому заплановано. Уявляєте, наскільки ніяка може бути кімната в секційному гуртожитку? Ми – молода пара, нам хотілося втілити в життя всі свої ідеї, хотілося зробити один для одного казку. Нічого чужого нам було не треба, тому вирішили почати з чистого листа. Після покупки, чоловік, інженер за освітою, почав ремонт.

Головне, що я зрозуміла – запорука ідеального ремонту не в екзотичних сувенірах, не в якості меблів, і навіть не в дорожнечі оздоблювальних матеріалів. Важливо внутрішню частину ремонту зробити якісно, ​​без будь-яких огріхів і розмов «і так зійде».

Вирівняти стіни і стеля – обов’язково! Відмити, отшкрябать, заґрунтувати, заштукатурити, знову заґрунтувати, зашпатлевать, зашкуріть, і знову загрунтувати. Якщо грунтовка не підійшла, знайти ту, яка підходить. Ми тоді ще новачки в ремонті, тому не обійшлося без покупок того, що не треба. З друзями потім жартували, що стіни у нас «золоті». Може комусь здасться це нерозумним, але результат того вартий, і захоплені друзі тільки погоджувалися.

Чи потрібна в кімнаті стінка? Ми вирішили, що розділити зону кухні від житлової зони все-таки необхідно. Зробили це не зовсім звичайно: стінка у нас нерівна, з отворами, підсвічуванням.

Коли в кімнаті включений тільки це світло, створюється атмосфера таємничості, теплоти. Анітрохи не пошкодували, що зробили саме так. До речі, електрику ми теж повністю замінили, так спиться краще.

Далі все пішло швидше. Застелили світлий ламінат, купили диван (дуже простий і дешевий, робить місцева фабрика).

В цей же час я їздила до Фінляндії, привезла з Ікеі відповідний за кольором до дивана пухнастий килимок, пледік, всякі серветочки, лампу, штори. Ну і все, ми готові приймати гостей. Вже тоді всі дивувалися, хоча попереду ще багато було роботи.

Нічого звичайного нам не хотілося, вибрали два типи шпалер з великими квітами, але одні сірі, інші чорно-білі. У магазині ми довго-довго сумнівалися, чи підходять? Як буде виглядати? Наклеїли. І чоловік наді мною пожартував: в обговоренні зі мною намагалася дізнатися моя думка, домовилися до того, що не підходить. На наступний день я дзвоню мамі, мало не плачу, що погані шпалери вибрали, будемо здирати і залишати білі стіни. Після цього чоловік вирішив все-таки повідомити мені, що йому дуже подобається, ну і мені відразу якось полегшало і теж стало подобатися. Так і залишили.

Зазначу, що при створенні ремонту дуже важливо, що вам є з ким радитися, використовуються «таланти» кількох людей. Один відповідає (без зобов’язань, але так вийшло) за рівну підлогу, стіни, створення стінки, колір ламінату, шпалер, інший – домовляється з усякими організаціями, електриками, віконникам, а також привозить в інтер’єр всякі милі штучки.

Стараннями двох людей ремонт вийшов. Так як все робилося з любов’ю, вийшло добре. Ніякого плану, ніяких декораторів з євро-ремонтами. Слухати себе, довіряти своєму смаку, ну і довіряти смаку близьких, шукати компроміс – ось тоді результат буде радувати.

Шафа вирішили поставити кутовий, для маленької кімнати рішення дуже розумне – шафа місткий і багато місця не займає (кут все-одно особливо не використовувався б). Мені, звичайно, хотілося поставити поруч ще шафка з цього ж набору, але мені пояснили, що чим менше меблів, тим краще. В принципі, для двох місця в шафі вистачило.

З використанням такого ж кольору «зливу», як шафа, купили туалетний столик. Грошей на нього ми не пошкодували. Лицьові частини білі, глянцеві.

Він вузький, але з місткою тумбою. Розсувна верхня частина столу була дуже до речі. Я могла сидіти, як мені захочеться – і обличчям до дзеркала, і обличчям до дивану. Функції біля столика були різні, це і письмовий стіл, і стіл для пріхорашіванія, і навіть барна стійка при скупченні гостей.

Тепер здається, що дизайн кухні нуднуватий, я б додала більше шафок висувних, наполягла б на те, що підсвічування потрібна. З іншого боку, шафи місткі, якість зборки відмінна, кухня ідеально вписується в наданий «закуток», працювати на ній не тісно, ​​для гуртожитку в самий раз.

Зараз ремонту 3 роки. Зробили ми його з урахуванням покупки всіх меблів і техніки за рік, навіть трохи менше. Результатом ми задоволені, нам тут подобається, подобається гостям. І треба сказати, подобатися покупцям. Перше, що сказали потенційні майбутні мешканці, – «… а що ви залишите з меблів?»

А ми переїжджаємо. Тепер у нас квартира, і знову з нульовим ремонтом, все самі робити будемо. Чекайте описів нових інтер’єрних рішень!

Категория: Интерьер - истории, Интерьер и дизайн Метки: , , , , , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Звукоизоляция квартиры Звукоизоляция квартиры
Подиум в интерьере Подиум в интерьере
10 способов освежить ваш интерьер помещения при нулевом бюджете 10 способов освежить ваш интерьер помещения при нулевом бюджете
Дитяча функціональна кімната Дитяча функціональна кімната
История одной кухни История одной кухни
Септик Танк для дачі та будинки Септик Танк для дачі та будинки
Современные гидравлические подъемники Современные гидравлические подъемники

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 16.06.6330 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика