...

Кімната мрії: нічого зайвого!  

Кімната мрії нічого зайвогоКоли довгоочікувані 23 квадратних метра в центрі Києва виявилися офіційно в моїй власності, постало питання про те, як тепер з одного приміщення зробити і кімнату для відпочинку, і спальню і невеликий робочий куточок. При цьому, що виникли спершу думки про яскравих різнокольорових інтер’єрах відпали одразу, бо в кімнаті з червоно-помаранчевими стінами не відпочинеш. Вирішила зупинитися на чому -то спокійному, щоб було тепло і затишно, але без надмірностей. Так от, тут я представляю вам, шановні читачі, те, що можна зробити на майже 3 тис. доларів, включаючи заміну старого вікна на склопакет. А саме: Заміна вікна, повторюся. До речі, саме широкий і низький підвіконня і став місцем, де можна попрацювати.

Якщо ви засиляєтесь в дім або квартиру, то щоб перевезти вантаж по Києву або області, достатньо залишити заявку на сайті компанії http://stalex.ua/services/gruzoperevozki.html. Великий автопарк дозволяє самостійно вибрати необхідну техніку. Також можна отримати розгорнуту консультацію фахівців для підбору транспорту.

Прибили, чи як там це називається, антресолі. Ну і оплата майстрам. До речі, я, як людина не дуже смілива, вирішила, що самим неординарним рішенням в моєму першому ремонті будуть стіни різних тонів. Вийшло дуже мило і ненав’язливо, здається.

Основна ідея цієї кімнати така: ти можеш з 20 квадратиків зробити затишне і цілком функціональне житло! Всім вдалих змін!

Категория: Интерьер дома, Интерьер и дизайн, Ремонт, Ремонт квартири Метки: , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Дизайн квартири під вишневий колір Дизайн квартири під вишневий колір
Гараж з піноблоків Гараж з піноблоків

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 24.05.7115 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика