...

Дизайн квартири під вишневий колір

Дизайн квартири під вишневий колірКа ви зрозуміли, ця історія виявилася з продовженням. Ще тоді я згадала, що дуже хочу поміняти стінку, що і відбулося. А разом з новою стінкою у вітальні оселилися нові елементи інтер’єру і нові дивани. Поєднання кольорів мене настільки влаштовувало, що мені не хотілося йти від моєї улюбленої “збудливою вишні і спокійного бежа”. Кольори залишилися практично ті-ж, але вітальня придбала інший вигляд. Отже, ласкаво просимо!

Фотографувала я в два етапи. Зробила фотографії взимку, якраз на Новий рік і зараз. Завдяки підсвічуванню, які, як я тепер вважаю, просто необхідні в будь-якому інтер’єрі, кімната виглядала особливо святково в усі різдвяні свята.

Світлодіодну стрічку ми пустили під карнизом. Візуально горизонтальний світло зробив вітальню ширше і просторіше. Дуже рекомендую придивитися до цієї ідеї. Так-же світло падає з навісних шаф, тут саме червона підсвітка і з задньої стінки телевізора.

Стінку ми робили на замовлення, щоб вона гармонійно вписалася в кімнаті, де багато меблів.

А буквально пів року тому тут стояла стінка.

Дивани розташувалися напроти один-одного. Тепер у нас немає проблеми, як рассaдіть гостей, що-б усім було комфортно і зручно. Дивани так-же замовляла на замовлення, що-б була однакова оббивка. Кожен диван розкладається. Тому з половини вітальні можна створити величезну лежбище, розклавши обидва дивана.
Не вийшло у мене без блиску. Дивани вирішила прикрасити подушками з елементами золота.

Килимове покриття використовується тільки зимовий час, влітку воно забирається. На жаль, не виходить у мене повністю і назавжди позбутися від “волохате статі”. Ну любимо ми м’які підлоги, та й діти граючи на приставці, частенько на ньому сидять.

Над диваном на замовлення зробила дві полиці. Саме вони зв’язали всі елементи під один комплекс. На нижній полиці розташувалися сімейні фотографії.

Я не знаю, який стиль у мене вийшов, сподіваюся на вас, профі, підкажіть.
Ось вам і підкова на щастя, яка була подарована вам ще на Новий рік.

Я хочу подякувати вам за те, що сайт зберіг мої статті. Справа в тому, що на моєму комп’ютері приблизно 8 місяців тому полетів Windows і всі фотографії, пропали.
Єдине, що збереглося з того, яким був інтер’єр у мене в будинку, це те, що я виклала на ваш сайт.

Категория: Интерьер - истории, Интерьер и дизайн Метки: , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Кімната в кольорах крем-брюле Кімната в кольорах крем-брюле
Кімната мрії: нічого зайвого!    Кімната мрії: нічого зайвого!  

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика