...

Гараж з піноблоків

Гараж для авто з пиноблокывКожен автомобіліст хоче заощадити на будівництві гаража. Для того, щоб гараж вийшов дешевим і до того ж якісним, можна для його будівництва використовувати піноблок. Пінобетон – будівельний матеріал який відмінно себе зарекомендував.

Він володіє хорошими показниками тепло- і шумоізоляції, легкий, не горить, екологічно чистий, стійкий до впливу атмосфери. А якщо побудувати гараж з піноблоків своїми руками, тоді будиночок для автомобіля обійдеться зовсім дешево. Якщо Ваш вибір припав саме на цей матеріал можна детальніше розглянути питання будівництва гаража з піноблоків своїми руками.

Розмічаємо ділянку для гаража
Насамперед креслимо проект гаража і погоджуємо його у відповідних інстанціях. Після отримання дозволу на будівництво, проект з паперу потрібно перенести на місцевість. Для цього в тому місці де планується будівництво гаража по кутах вбиваємо кілочки.

Між ними натягуємо шнур і перевіряємо діагоналі. Після вирівнювання діагоналей можна приступати до пристрою фундаменту.

Фундамент для гаража з піноблоків
Піноблок матеріал досить легкий, тому для нього не потрібно робити потужний фундамент. Однак головним критерієм при виборі фундаменту для гаража з піноблоків є якість грунту на ділянці.

Оптимальний варіант – ґрунтом не пучиністий, однорідний, грунтові води нижче 2 – 2,5 м. Для такого грунту достатньо буде мелкозаглубленного стрічкового фундаменту глибиною 0,4 – 0,5 м. Для пучинистого грунту краще зробити фундамент у вигляді монолітної плити.

Піноблоки не працюють на вигин, вони просто лопнуть. Якщо в гаражі запланована оглядова яма, варіант з монолітною плитою не підходить.

Тоді для фундаменту можна вибрати такий варіант як: заглиблений стрічковий або поєднаний свайно-стрічковий. Під стрічковий фундамент копаємо траншею глибиною 0,7 – 0,8 м, шириною на 5 – 10 см більше ширини піноблоку.

Споруда гаража з піноблоків
На дно насипаємо пісок і утрамбовуємо, потім шар гравію і так само трамбуємо. З дощок встановлюємо опалубку, пов’язуємо каркас з арматури і заливаємо бетоном. Фундамент для гаража бажано залити за один день. Після схоплювання бетону можна переходити до наступного етапу.

Будівництво гаража з піноблоків своїми руками
Будівництво стін будь-якої будівлі починається з кутів. Піноблоки кладуться на звичайний цементно-піщаний розчин або спеціальний клей. Про кладку піноблоків можна докладніше прочитати в цій статті.

Єдине на чому варто загострити увагу – перемичка над воротами. Для того, щоб зробити перемичку треба зварити каркас з куточка розміром 50 мм, який буде повністю повторювати розмір воріт.

Як побудувати гараж з піноблоків
Зверху ставимо двутавровую балку, яка повинна спиратися на стіни мінімум 20 см. Зверху балки продовжуємо кладку піноблоків. В якості воріт можна використовувати звичайні орні, однак зараз більш популярні підйомно поворотні або розсувні.

Дах для гаража може бути одне або двох скатної. Так само варто подумати про оглядовій ямі, але про це в одній з наступних статей.

Категория: Основы технологии строительства, Поради будівельникам, Строительство Метки: , , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Гидроизоляция фундамента своими руками Гидроизоляция фундамента своими руками
Фундамент из блоков ФСБ своими руками Фундамент из блоков ФСБ своими руками
Фундамент для камина Фундамент для камина
Кімната в кольорах крем-брюле Кімната в кольорах крем-брюле
Кімната мрії: нічого зайвого!    Кімната мрії: нічого зайвого!  

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 16.06.2636 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика