...

Зручна кухня, поєднана з кімнатою

кухняВітаю всіх любителів жити з комфортом, а також тих, кого цікавить дизайн квартир! На новорічних святах вирішила відвідати свою знайому, яка давно запрошувала мене подивитися, а заодно і оцінити її нову кухню після ремонту. Ну, природно в першу чергу мене цікавила просто зустріч з давньою подружкою, а вже потім «разлядиваніе» її кутів. Але коли я, прийнявши остаточне рішення відправитися на оглядини оновленого приміщення для готування і прийняття їжі, побачила цю саму кухню, крім слів захоплення у мене нічого не виходило вимовити. З дозволу своєї подруги демонструю її кухню і Вам. Можливо, хтось візьме на озброєння її ідеї.

Почну з того, що робітники перед початком ремонту «знесли» стіну, що відокремлює кухню від кімнати, тому обідня зона і місце для приготування їжі стали суміщені з невеликою (але затишній) кімнатою. Відсутність стіни було «компенсовано» аркою напівкруглої форми. У арку змонтовані світильники. Увечері вони виглядають дуже красиво. Не потрібно включати «великий» світло. Просто ці «вбудовані» вогники так налаштовують на дружню бесіду і звичайні жіночі «сплетенкі».

Стеля на кухні натяжна. Він також забезпечений світильниками. По-моєму, виглядає дуже стильно. А ось в суміщеної кімнаті стеля підвісна. Форма теж досить таки химерна. Але ідея мені симпатизує. До речі, кімната виконана в насиченому синьому кольорі і блакитному. А яскраві меблі тільки надають кімнаті контрастність. Але повернемося до кухні. Адже саме на ній зробив основний акцент. Підлога на кухні виконаний із застосуванням ламінату темного кольору. Ніяких зайвих картинок, досточек з фруктами на стінах та іншої нісенітниці я не побачила. Тільки необхідний кухонний аксесуар – годинник. Так, ще й магнітики на холодильнику. Я, до речі, теж люблю привозити з поїздок магнітики і як солодкий спогад про подорож прикріплювати їх до холодильника. Радіатор опалення «захований» від підозрілих очей. Мені сподобалося, як акуратно це зроблено.

А ось вікно мене не вразило чомусь. Я звикла, що на вікні повинні висіти фіранки або щось в цьому роді. А тут був відсутній хоч якийсь натяк на «ширму від сторонніх очей». Подружка обіцяла компенсувати цю прогалину. Ну, а далі дозвольте познайомити Вас з кухонним гарнітуром. Ніяких надмірностей: просто і зі смаком. Зручно і готувати, і посуд мити, і все необхідне «заховано» в навісних і підлогових шафках. Ось така стала кухня у моєї подружки. Мені подобається, а Вам?

Категория: Интерьер - истории, Интерьер и дизайн, Интерьер кухни Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Об итальянских кухнях замолвите словечко… Об итальянских кухнях замолвите словечко…
Советы по выбору цветов для разных комнат Советы по выбору цветов для разных комнат
Преимущества натяжных потолков Преимущества натяжных потолков
Маленька кухня Маленька кухня

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика