...

Маленька кухня

Маленька кухняУ наших людей особливе ставлення до кухні ще з радянських часів. Де, як не в цьому затишному місці, збираються на посиденьки всією сім’єю, ведуться неспішні розмови, приймаються важливі рішення. Звичайно, запиваючи і заїдаючи смакотою, приготованими дбайливими руками господині.

Так що, не помилюся, назвавши кухню, найголовнішим і улюбленим місцем в якому будинку. Ось і ми довго не могли вмістити на 10-метровій кухні, не тільки необхідне і потрібне, а зробити це так, щоб можна було переміщатися з комфортом, хоча б втрьох. Обійшовши всі магазини, зрозуміли, що готові меблі нас не влаштує, і звернулися в меблеву компанію.

До того часу, дозріли деякі ідеї. Змалювавши ситуацію менеджеру, запросили для створення попереднього ескізу. Приїхала мила дівчина, і гидливо наморщивши носик, запитала, як ми хочемо отримати щось пристойне на такому просторі. Компанія виявилася не з простих, звикла працювати масштабно. Але по ходу нашої бесіди, вона надихнулася і вже з цікавістю включилася в планування. Відштовхувалися, звичайно, від вбудованих кухонних меблів. Вже за розмірами придбали варильну поверхню.

Навісні білі шафи для посуду, витяжка. По периметру нижнього шафи понизу йде світлодіодне підсвічування. Вночі вони на пару з холодильником світяться інопланетне-блакитним кольором.

 Ось така вийшла затишна і весела кухня! Еммі подобається, а вам?

Категория: Интерьер - истории, Интерьер и дизайн, Интерьер кухни Метки: , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Зручна кухня, поєднана з кімнатою Зручна кухня, поєднана з кімнатою

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика