...

Як зробити сходи з керамограніта

stupeni-mariner-01-bigКерамограніт став новим видом оздоблювального матеріалу відносно недавно. Він являє собою штучний камінь. З його допомогою вирішилося питання точності і чистоти ліній в дизайні. Він привносить природний і натуральний акцент в будь-який інтер’єр.

Великий плюс цього матеріалу – у відсутності швів, що виконує всі запити мінімалізму. Україна широко використовує його в будівельних роботах. Він зокрема застосовується в роботах з будівництва торговельних комплексів і бізнес-центрів, в заміському будівництві. Керамогранітні сходові щаблі стали окрасою сучасних вокзалів, стадіонів, театрів та установ освіти. Такі ступені надають неповторність інтер’єру холу, досконалість і візуальну гармонію простору. При правильному освітленні він утворює якусь інтимну ауру в приміщенні спальні.

Пристрій сходів в заміському будинку

Майже у всіх дачних будинків при вході зроблено ганок зі сходами, яке служить прикрасою і характеризує сам будинок в цілому. Крім своїх прямих функцій, вони виконують декоративну функцію і додають зовнішності будівлі привабливості. Часто на зовнішнє враження про споруду впливають вхід і сходи, що ведуть до будинку.

Завдяки гармонійно підібраними і вишуканими сходами будинок виглядає красиво і стильно. Якщо будинок має декілька поверхів і досить великий за площею, то сходинки з керамограніта будуть прекрасним доповненням до нього.

Такі сходи додають дому вишуканості і буде виглядати гідно, гармоніювати з ландшафтом, не порушуючи загальну естетику. Тому що керамограніт подібний природному матеріалу за своєю структурою і суті. Особливо гармонійно вона буде виглядати на тлі навколишньої зелені. Сходи додадуть трохи освітленості і блиску простору, де переважає напівтемрява, а на замкнутому просторі буде візуально розширювати межі і надавати обсяг. Таким чином, за допомогою таких елементів можна змінювати архітектуру без прямого втручання.

Оформлення керамогранітних сходів

keramogranit3Незважаючи на натуральність, дуже важливим є те, що керамогранітні сходи повинні бути частиною приміщення і відповідати його стилю і дизайну. Правильна форма сходів надає закінченість приміщенню і показує вишуканий смак власника. Важливо, щоб розмір сходів відповідав розміру приміщення і архітектурній увазі всієї будівлі, щоб вона не виділялася на тлі всієї будівлі, а лише підкреслювала його. Підбираючи сходи, потрібно брати до уваги і навколишній простір. Гармонуючи з ландшафтом, будинок і його вхідні сходи будуть виглядати ще привабливіше. Важливим аспектом є безпека і зручність експлуатації сходів. Існують стандарти відповідності сходів. Перш за все, ганок повинен бути за шириною не менше 80 см, а краще, щоб він був від 1 до 1,2 м. Висота сходинок – не менше 19 см. Глибина сходових ступенів повинна бути рівною 25 см. Не можна робити ступені різними за висотою , так як це небезпечно і може призвести до травм. Людина, інтуїтивно зрозумівши висоту першого ступеня, може не розрахувати висоту наступної і отримати травми при підйомі по таких щаблях.

Дуже гладкі ступені будуть слизькими, особливо коли погода сира і волога. Це також дуже небезпечний фактор, тому що такі сходи, намокаючи від вологи, стає небезпечною. Добре, коли поверхня сходинок має невеликі шорсткості або насічки, які роблять її стійкою. Виробники пропонують вибрати варіант, коли на ступені нанесена смуга, що перешкоджає ковзанню. Можна вибрати вподобаний варіант серед величезного розмаїття вибору, який пропонують сучасні виробники.

Цей матеріал успішно виробляється в Італії та Росії. Вони відповідають високим стандартам і нормам якості. Якщо ви не маєте досвіду у сфері будівельних матеріалів, то підібрати хороший варіант, по співвідношенню «ціна-якість», буде не так просто.

Марки і види керамограніта

Є кілька видів керамограніта – для зовнішніх робіт, для внутрішніх опоряджувальних робіт, для влаштування підлоги і щаблів. Також існує універсальний вид, відповідний для всіх видів робіт. Найбільш поширені марки керамограніта:

Cercom і Ariostea (для підлоги і стін);
Leonardo, який надає стильність і вишуканість;
Coem, який додає розкіш, але ціна його досить висока;
Italon – російський матеріал.

Любителям глазурованого керамограніта пропонується вибирати варіант з іспанських колекцій. Наприклад, палацовий матеріал від Ceracasa або Vallelunga. Вибір матеріалу і виду сходів буде залежати тільки від вашого смаку і матеріальних можливостей. Спеціалізована компания, або інші представники, які займаються виготовленням та встановленням сходів, нададуть свою допомогу у цій важливій справі.

Категория: Поради будівельникам, Своїми руками, Советы Метки: , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Мрамор и керамогранит в интерьере: негласные правила комбинаторики Мрамор и керамогранит в интерьере: негласные правила комбинаторики
Керамогранит – дизайн полов из плитки Керамогранит – дизайн полов из плитки
Заміна проступи в сходах Заміна проступи в сходах

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика