...

Вибір місця під газон

Вибір місця під газонКоротко скошена трава – це ще не газон, а так би мовити звичайна лужайка. Щоб створити газон треба спеціальним чином підготувати ґрунт, посіяти не тільки якісьні види трав, але і в певній пропорції. Газону потрібний постійний догляд.

І тільки тоді у вас на ділянці з’явиться густий, зелений, м’який і одночасно стійкий до витоптування килим – справжня гордість вашого дома.Газон можна розбити на великій території вашої ділянки, але треба врахувати, що догляд за газоном вимагатиме багато сил і часу.

Найчастіше під нього відводять майданчик перед будинком або терасою, в місцях відпочинку. Можна влаштувати газон в центральній частині саду. Прикрашаючи свій газон садовими рослинами – деревцями, кущами, квітами, декоративними травами, ви можете надати йому більш ефектний вигляд.

Ваш газон необов’язково повинен розташовуватися горизонтально. Буває так, що невеликий схил додає не тільки більш красивий вигляд газону, але і покращує дренаж.

У таких випадку для досягнення високо-декоративних властивостей можна проводити вирівнювання нижнього шару землі. У ряді випадків перед вирівнюванням виникає необхідність зняття верхнього шару землі.

Після проведення таких робіт верхній шар повертаємо на місце і формуємо його рівномірно по товщині.

Категория: Разное, Советы Метки: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Стиль сучасних кухонь Стиль сучасних кухонь
Кімната для дівчинки Кімната для дівчинки

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика