...

Стиль сучасних кухонь

Велика кухняСучасними стилями дизайну кухні, як правило, вважаються стилі хай-тек, мінімалізм, авангардизм і т.д. Сучасний стиль протилежний історичним стилям, таким як модерн, бароко, класицизм і т.д.

Лейтмотив дизайну кухні в сучасному стилі — це відсутність стилізації. Стилізація представляє собою стильову імітацію певного напряму в мистецтві, чи історичної епохи, або культури.

Стилізація привносить в інтер’єр кухні частинку іншої культури чи іншого часу. Сучасний стиль нічому і нікому не наслідує. Він націлений на сучасність і на майбутнє. Тому базою для створення сучасного стилю часто вибирають мінімалізм і функціоналізм.

Сучасний стиль інтер’єру кухні оформляється найчастіше в світлій колірній гамі. Кольорові акценти додаються за допомогою різнокольорового декору або техніки. При цьому можна використовувати яскраві кольори: чорний, червоний, жовтий, фіолетовий, зелений.

Для сучасного стилю кухонь характерне використання самих різних матеріалів, які ви зможете подивитись на http://мик.укр/современные-кухни-модерн.html. Можна сміливо комбінувати скло з металом і деревом, Звичайно ж активно використовується пластик і камінь. Не можна перевантажувати простір, воно повинно приносити відчуття свободи.

Категория: Интерьер и дизайн, Интерьер кухни, Стиль Метки: , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Вибір місця під газон Вибір місця під газон

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика