...

Переваги м’якої покрівлі

Переваги мякої покрівліОстаннім часом м’яка покрівля, або як її ще називають гнучка черепиця, частенько використовується при будівництві котеджів, приватних заміських будинків. Застосовується на скатних покрівлях з ухилом від 12 градусів. Цей матеріал має багато переваг, у порівнянні з іншими видами покрівлі, чим і є привабливий. Можна також заощадити у фінансовому відношенні, якщо укладання м’якої покрівлі буде проводитися своїми руками.

Переваги м’якої покрівлі

-Дуже Гарна шумоізоляція і штормова стійкість.
-Еластічность На висоті, добре переносить цикли зима-літо.
-Пожаростойкость, За рахунок верхнього шару мінеральних гранул.
-економічність, Практично не залишається відходів.
-має Великий вибір кольорів.
-Не Боїться корозії, цвілі і розвитку грибків.
-Гідроізоляціонние Властивості м’якої покрівлі підвищують експлуатаційні дані всієї будівлі

Інструменти і матеріали для м’якої покрівлі

Підкладочний килим
Підкладочний бар’єр ОС ГЧ
Карнізно-конькова смуга
Мастика і герметик
Рядова бітумна черепиця
Планки карнизні і торцеві
Будівельний фен
Молоток і покрівельні цвяхи
Рулетка і олівець
Шнур для відбиття рівня
Ножиці по металу
Ніж покрівельний
Шпатель для нанесення мастики
Підготовчі роботи

підготовка до монтажу м’якої покрівлі

Підстава під укладання м’якої покрівлі має бути рівне. Можна застосувати обрізну або шпунтову дошку, а також OSB або вологостійка фанера. Роботи з укладання бітумної черепиці проводяться при температурі не нижче +5 градусів. Якщо Ви будете проводити укладання м’якої покрівлі нижче цієї температури, то черепиця повинна знаходиться в теплим приміщенні, і переноситься частинами до місця монтажу. Плити укладаються з разбежкой швів, зазори залишаються 1-2мм. Після того як підготували основу, перевіряємо всі параметри, а саме площинність ската, довжину, ширину, і діагоналі настилу.

Монтаж м’якої покрівлі своїми руками

Монтаж починається з укладання підкладкового килима по всій поверхні ската, він буде збільшувати термін служби покрівлі. Укладання ведеться знизу вгору паралельно карнизного звису покрівлі з перехресним нахлестом в 10 см в поздовжньому напрямку, і 15 см в поперечному. Верхній край підкладкового килима, кріпимо цвяхами, дотримуючись інтервал 40 см, нижній край інтервал 10 см. У переривочний момент або зупинки робіт у монтажі м’якої покрівлі, стику краще промазати бітумною мастикою. Якщо в конструкції покрівлі є ендови, то уздовж їх осі укладається додатковий килим.

монтаж торцевих планок

Після чого поверх підкладкового килима по всьому периметру покрівлі, будемо монтувати торцеві або карнизні планки. Прибиваються вони цвяхами в шаховому порядку через 10 -15 см, і накладаються один на одного на 3 см.
Уздовж осі розжолобків кріпимо підкладковий бар’єр ОС ГЧ по 50 см на кожен скат покрівлі. Далі проводиться монтаж карнизної смуги, її будемо укладати уздовж карнизного свеса, попередньо очистивши від плівки. Відступаємо від торців 1-2 см і кріпимо за допомогою цвяхів перший лист. Кріпляться листи стик в стик.

Монтаж м’якої рядової черепиці

Як закінчили цей процес, починаємо монтаж рядової черепиці. Укладання починається від центру карнизного свеса і йде в бік торців. Кожен гонт необхідно кріпити чотирма покрівельними цвяхами на відстані 3 см над вирізами і по краях. Якщо ухил більше 45 градусів, то краще використовувати 6 цвяхів. Наступні ряди кріпляться так, щоб пелюстки верхніх рядів на одному рівні з вирізами попереднього ряду. На торцях, де карнизна планка потрібно промащувати мастикою. Якщо присутні шви, вони бувають при стиках черепиці на розжолобках, їх слід промазати герметиком. Як бачимо м’яка покрівля своїми руками проста в монтажі, і не вимагає сверхнавиков в роботі.

Як експлуатувати м’яку покрівлю

Періодична перевірка стану покрівлі проводиться кілька разів на рік (в основному навесні і восени), якщо потрібно, то усуваються проблеми. В основному звертайте увагу на стики.
Не можна використовувати гострі предмети для очищення м’якої покрівлі від гілок з дерев, снігу і.т.д.
Сніг видаляється, якщо він створює значне навантаження на покрівлю, але при цьому необхідно залишати 10 см захисного покриву.
Повинен бути забезпечений безперешкодний відведення води з даху.

Категория: Поради будівельникам, Ремонт стелі, Советы Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Домик на дереве своими руками. Пошаговая инструкция Домик на дереве своими руками. Пошаговая инструкция
Как правильно клеить обои своими руками Как правильно клеить обои своими руками
Внутрішнє оздоблення стін пластиковими панелями Внутрішнє оздоблення стін пластиковими панелями
Гіпсокартон – одне з рішень обробки кухні Гіпсокартон – одне з рішень обробки кухні

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика