Для стін було вирішено вибрати шпалери під фарбування. Такий хід має деяку перевагу – при бажанні колір можна легко поміняти. Спочатку ж вибір був зупинений на блідо рожевому кольорі.
Кути на виступах стін для практичності «оброблені» куточками. Підібрати відтінок шпалер дуже проблематично, тому вони білого кольору. Такий контраст виглядає дуже навіть нічого!
Колір слонової кістки і близькі до нього відтінки відмінно поєднуються з блідо-рожевим. За такого кольорового критерієм була обрана необхідна функціональна меблі: ліжко, комод, невеликий диванчик.
Крісло було виявлено в магазині зовсім випадково, але воно так «просилося» в інтер’єр, що відмовитися від нього було абсолютно неможливо. На мій погляд, воно зайняло достойне місце в кімнаті.
А ось за люстрою довелося побігати. Хотілося знайти щось не дуже вигадливий, але гідне і стильне. Через кілька місяців пошуки увінчалися-таки успіхом.
Пальма – єдиний предмет, що переїхав зі старої квартири, такий собі зелений оазис.
У даному інтер’єрі знайшла місце картина білоруського художника стріт-арту А.Бусла. Насправді це друк на полотні, так як реальне твір знаходиться на стіні старого занедбаного будинку.
Ще одним цікавим елементом декору кімнати є ніша, виконана з гіпсокартону. У неї вмонтований світильник, який можна використовувати як нічник, а також скляна поличка. Внутрішня частина ніші виконана в тій же техніці, що і колона в передпокої.
На підлозі біля ліжка причаїлися такі от стилізовані скриньки для всяких дрібниць і свічник.
Узагалі, різні приємні сувеніри здорово пожвавлюють інтер’єр.
А тепер переберемося в передпокій.
Місцем для зберігання одягу, взуття та інших необхідних речей є велика шафа-купе.
На підлозі для більшої функціональності було вирішено покласти плитку. Класичне шахове поєднання білого і чорного вирішили замінити на більш м’яке поєднання сірого з чорним. Таким чином об’єдналися підлогу і сірі стіни (знову ж шпалери під фарбування).
Знаковим елементом прихожей виступає колона, яка розділяє вітальню і кухню. Її фактура перегукується з фактурою ніші в головній кімнаті.
Один коментарий to "Ніжна класика"