...

Затишна кімната з маленькою площею

уютна комнатаТри місяці тому мою подругу перестала влаштовувати її спальня. Ця кімната дуже маленька, 15 квадратних метрів. У ній дійсно було затісно, ​​а тому і трохи незатишно. І ось, придумавши, як вирішити цю проблему, ми почали робити ремонт. По-перше, ми вирішили змінити шпалери на стіні. Стиль залишили той же: три стіни, пофарбовані білою фарбою, і одна стіна контрастна, на яку ми наклеїли шпалери. Заміна шпалер була ще самим початком. Дальше більше. Ми вирішили вибрати універсальну велике ліжко, що має узголів’я, де зверху і з боків на поличках можна щось зберігати.

З одного боку, може здатися недоречним те, що ми купили таку велику ліжко при маленькій площі кімнати. Спочатку ми думали так само, навіть не розглядаючи такий варіант. Але дізнавшись про те, скільки всього можна зберігати в узголів’я ліжка, ми зважилися піти на цей крок.  Горизонтальне дзеркало над столиком є ​​універсальним. По-перше, в нього можна виглядати, сидячи на пуфику, коли зачісуватися або фарбуватися. Кожна дівчина мріє про великий гардеробі для зберігання великої кількості суконь. І моя подруга не виняток. Але як же вмістити такий гардероб, якщо площа кімнати не дозволяє цього зробити? Ми придумали так. Гардероб вміщує дуже багато одягу, але в той же час не заважає нормально пересуватися по кімнаті.

Також у нас були довгі роздуми з приводу вибору робочого столу. Хотілося чогось оригінального, але ми розуміли, що обмежені в площі. І все ж, ми вибрали довгий стіл на всю стіну, який зовсім не заважає, а навпаки, є більш зручним у нашій ситуації! На столі, якщо необхідно, можна розмістити велику кількість предметів. Також речі можна складати в ящики висувною тумби, що знаходиться в кутку столу. (Дивіться на першій фотографії). Ще один плюс такого столу – прикриття батареї. Її можна помітити тільки тоді, коли нахилишся. А крім цього, тепло від батареї затримується під столом, зігріваючи взимку.

Крім всіх необхідних речей, які повинні бути обов’язково присутніми в спальні, багатьом творчим особистостям необхідно розміщувати свої музичні інструменти, мольберти або щось в цьому роді. У нашому випадку нам потрібно було кудись пристосувати мольберт подруги, так як вона художник. Недовго думаючи, ми знайшли для нього ідеальне місце. На пуфику, що стоїть біля туалетного столика, можна сидіти, коли малюєш, він дуже зручний для таких цілей. На столі, за мольбертом, можна поставити якийсь натюрморт, щоб змальовувати його. Подруга ніяк не натішиться вдалості обраного місця. Праворуч від мольберта висить гачок-сова, на який запросто можна повісити 2-3 сумки. Єдине, що ми ще не використали, це місце на стіні над дзеркалом. Але там подруга хотіла б коли-небудь розташувати свою власну картину.

На цьому я хотіла б закінчити нашу історію. Переробивши спальню подруги і надавши їй зовсім інший вигляд, ми зробили наступний висновок. Не варто боятися експериментувати, покращуйте своє життя, міняйте обстановку для підняття настрою, продумуйте дизайн інтер’єру своєї квартири самі або з друзями, адже це дуже захоплююче! Всім успіхів у проектуванні власних квартир!

Категория: Интерьер - истории, Интерьер дома, Стиль Метки: , , , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Дизайн однокомнатной квартиры: новые тенденции и веяния Дизайн однокомнатной квартиры: новые тенденции и веяния
Садовые качели своими руками: от идеи до воплощения Садовые качели своими руками: от идеи до воплощения
Ніжна класика Ніжна класика

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика