...

З яких матеріалів частіше роблять меблі для кухні

Наша кухня та їдальняОдин з найпопулярніших матеріалів, що використовуються при виготовленні кухонних меблів – ДСП (деревно-стружкова плита). Например в кухонних уголках теж використовуют дсп, також ви можете купить кухонный уголок у перевірених якістю виробників.  Про спосіб виробництва цього матеріалу говорить його назва: в його основі – спресована деревна стружка, в яку додані сполучні смоли і добавки. Ці речовини роблять плиту міцною, а завдяки порівняно простому способу виробництва вона виявляється недорогою. Тому багато виробників використовують її як не основного, а «додаткового» матеріалу. З деревинно-стружкової плити виготовляють ті частини кухонних меблів, які приховані від очей або зверху покриті іншими матеріалами – шпоном, ламінатом або плівкою.

Хоча ДСП і здешевлює кухню, радіти занадто велика її кількість не варто. Це може означати, що виробник економить на просочуванні, що захищає деревину від деформації: не хоче витрачатися на цей дорогий продукт, от і застосовує де тільки можна дешевий замінник.

У ДСП багато спільного з ДВП – деревно-волокнистої плитою. Як випливає з назви, на її виробництво йде деревно-волокниста маса, що отримується при переробці макулатури, соломи, очерету. Найчастіше з цього матеріалу виготовляються задник стінки меблів і елементи, службовці для ізоляції.

Ще одна деревно-волокниста плита – МДФ, плита середньої щільності. Це більш «парадний» матеріал: з МДФ часто роблять фасади і корпусу предметів меблів. Матеріал добре формується, з його допомогою можна добиватися різних декоративних ефектів, він міцний, вогнетривкий і водостійкий і при це екологічно чисте, адже при виробництві МДФ використовуються тільки природна сировина: стружка або деревний пил, натуральні сполучні добавки.

У натуральному шпоні використовується справжня деревина, а в синтетичному – її імітація, покрита декоративною плівкою. В якості таких покриттів виступають меламін або ламінат. Це шар смоли і декоративний папір, що повторює текстуру дерева або має інший малюнок.

Тонкі листи деревини використовуються і при виготовленні мультиплексу. Але це більш натуральний матеріал, що складається з склеєних листів деревини різних порід, проклеєних в різних напрямках. Такий технологічний прийом захищає матеріал від деформації.

Особливу увагу виробники приділяють матеріалами для виготовлення стільниць. Цим робочим поверхням на кухні дістається: ми ставимо на них гарячий посуд, розливаємо фарбувальні рідини, трьом губками і абразивами, використовуємо їдкі хімічні реагенти. Для виробництва стільниці найчастіше використовуються деревна плита, облицьована шпоном або полімером, натуральний або штучний камінь. Останній, при всій своїй міцності, підступний: природний камінь може тріснути від розлитого окропу, зберігає плями від фарбувальних продуктів …

Але виробники кухонь навчилися обманювати природу: вони придумали спосіб виробляти штучний камінь, який зовні мало відрізняється від натурального, зате більш практичний.  Але при всій своїй красі та престижності вона не дуже міцна, тому дерево при виробництві кухонних меблів проходить серйозну обробку.

У цьому процесі важливо все: як був розкроєний масив, при якій температурі сушився матеріал, які використовувалися просочення. Виробництво кухні з однієї тільки деревини – справа дорога і ризикована, невипадково в більшості випадків в кухонних гарнітурах поєднуються кілька матеріалів: дороге дерево і більш економічні матеріали, про які ми розповідали вище.

Категория: Интерьер и дизайн, Интерьер кухни, Меблі та фурнітура

Вам могло бы понравиться:

Металлочерепица: Преимущества и Особенности Использования Металлочерепица: Преимущества и Особенности Использования
Стол Торшер: Идеальное Освещение для Вашей Кухни Стол Торшер: Идеальное Освещение для Вашей Кухни
Столешницы из искусственного камня: идеальное решение для вашего интерьера Столешницы из искусственного камня: идеальное решение для вашего интерьера
Аренда строительного оборудования: удобство и выгода Аренда строительного оборудования: удобство и выгода

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика