...

Який бензовоз вибрати

бензовозиКупівля комерційного автотранспорту з пробігом типу бензовоз приховує в собі багато «підводних каменів», які безпосередньо впливають на вашу прибуток, тому я рекомендую вибирати бензовозы на kz.all.biz . Щоб мінімізувати їх кількість, слід знати кілька правил підбору такої техніки. Правило перше – добре знання моделей і класифікацій. Це правило допоможе підібрати модель, яка зараз затребувана на ринку. Правило друге – візуальний огляд перед покупкою. Це правило допоможе відсіяти непотрібну вам техніку. Розглянемо докладніше ці правила.

Який тип бензовоза вибрати

Є кілька критеріїв, які допоможуть вам розібратися в цьому питанні. Для початку визначтеся з типом вантажу. Комерційний транспорт типу бензовоз здатний перевозити:

• Авто і авіабензин, розчинник, авіагас, дизельне паливо
• газотурбінне паливо, мазути, бітум і гудрони

Для кожного окремого типу палива використовується спеціальна цистерна. На ринку також присутні багатопрофільні цистерни, в яких перевозять декілька видів нафтопродуктів, дивіться детальніше на http://www.kz.all.biz/benzovozy-bgg1080499 . Але вартість і обслуговування універсальних бензовозів істотно вище, ніж вузько.

Наступний критерій, за яким бензовози поділяють на категорії – тип кріплення цистерни. Всього існує три технології:

• Автоцистерна. Знімна цистерна, яка встановлюється на шасі вантажівки необхідної потужності.
• Напівпричіп. Цистерна, яка використовується тільки в поєднанні з сідельним тягачем.
• Причіп цистерна. Цистерна, яка встановлюється на своє власне шасі і забезпечена зчіпним пристроєм.

Щоб визначити оптимальний тип бензовоза, визначитеся з типом нафтопродуктів, які ви будете транспортувати. Після, спираючись на умови експлуатації, вибирайте тип кріплення цистерни.

Особливості візуального огляду

Щоб відсіяти невідповідний транспорт, вам не знадобляться спеціальні знання. Досить візуально оглянути техніку. Головний елемент бензовоза – цистерна, тому її і необхідно оглянути. Корозія металу – це головне джерело проблем будь-якої техніки, і бензовоз не виняток. Наявність на цистерні вм’ятин або слідів іржі говорить про початок корозії. Сліди «свіжого» зварювання говорять про недавнє відновлення після гниття, така цистерна прослужить значно менше, так як зварювальні шви схильні до швидкого руйнування.

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре
Як називається слюсарний стіл? Як називається слюсарний стіл?
Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні
Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 20.04.7478 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика