...

Які фактори забезпечують здорове повітря в приміщенні

178835a20a5e51c13d7b5f892b5633931170c637

Універсальний простір для проведення заходів під відкритим небом, конференц-зали в приміщенні і професійні послуги з планування зроблять Ваше свято або захід ще більш привабливим. Розкажіть нам більше про вашу подію: ми зв’яжемося з вами та сплануємо її разом. Сплануйте ідеальну зустріч або конференцію в динамічних приміщеннях нашого сінгапурського готелю.

Очищувачі повітря для дому підвищують якість життя

Повітряні фільтри руйнують алергени, такі як цвіль, пилок, кліщі, віруси, бактерії тощо, і забезпечують свіже та здорове повітря в приміщенні.

Що важливо для здорового способа життя?

В даний час ми відчуваємо себе все більш відповідальними за те, щоб краще піклуватися про навколишнє середовище. Ми набагато уважніше придивляємося до багатьох речей, які раніше сприймали як належне, і ставимо під сумнів свій спосіб життя.

Ми боремося з тим, як ми можемо покращити основні аспекти нашого способу життя — наприклад, більше займаючись фізичними вправами, більше рухаючись і харчуючись здоровішою та стійкішою їжею, — але забуваємо враховувати важливість повітря, яким ми дихаємо, для кращої якості життя.

Хоча ми не можемо легко впливати на якість зовнішнього повітря, завдяки сучасним кондиціонерам з повітряними фільтрами у нас є можливість створити здорове повітря в своїй квартирі або будинку. Це допомагає не тільки алергікам, але і всім нам. Але які фактори є вирішальними для здорового повітря в приміщенні? Ми уважно вивчили тему очищувач повітря .

Які фактори забезпечують здорове повітря в приміщенні?

На якість повітря в приміщенні впливає багато факторів. Напевно, перше, що спадає на думку більшості з нас, це теплові властивості повітря, що забезпечують комфортну температуру в наших житлових приміщеннях. Крім того, існує багато інших факторів, які впливають на те, як повітря, яким ми дихаємо вдома, впливає на наше здоров’я.

Вологість, бактерії, неприємні запахи та дрібнодисперсний пил, що плавають у повітрі, — лише деякі з факторів. Всі ці компоненти, які на перший погляд не помічаються, можуть вплинути на наш спосіб життя і заподіяти нам довгострокову шкоду, якщо їх не усунути фільтром.

Як погане повітря впливає на наше здоров’я?

Відсутність чистого і здорового повітря може негативно позначитися на нашому самопочутті і сприяти розвитку серйозних проблем зі здоров’ям. Ризик для здоров’я варіюється від головного болю, втоми та запаморочення, а також сухості слизових оболонок до алергії, нападів астми та особливої сприйнятливості до вірусів. Крім того, погана якість повітря в приміщенні також може призвести до зростання цвілі або надмірного пилу в приміщенні, що також може рано чи пізно завдати шкоди нашому здоров’ю.

Особливо для алергіків та астматиків величезна перевага полягає в тому, що вікна можуть залишатися закритими завдяки ефективним пристроям для фільтрації пилку та бруду. Очищувачі повітря Neoclima АРН-70 забезпечують захист завдяки сучасним високим технологіям, ДО РЕЧІ, захищають ще й проти короновірусів.

Як чисте повітря сприяє концентрації?

Крім того, якість повітря в приміщенні також покращує або знижує концентрацію та продуктивність, що є важливими факторами для хорошого робочого середовища як в офісі, так і вдома. Підвищення продуктивності за рахунок більш чистого повітря було предметом багатьох досліджень.

Дослідження взаємозв’язку між якістю повітря в приміщенні та продуктивністю було проведено в Гарвардському та Сіракузькому університетах. Результати показують, що коли вентиляція випробувального приміщення була подвоєна, працівники, які працювали в більш екологічно чистих умовах, могли виконувати свої завдання на 60% краще і продемонстрували 100% збільшення когнітивних здібностей. Вражаючі результати!

Категория: Интерьер и дизайн

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика