...

Як вибрати миючі засоби для підлоги

Навіть підлогу потрібно мити правильно. І для цього варто підбирати підходящі миючі засоби для прибирання. Існує досить багато аспектів, на які варто звертати увагу, коли підбираєте подібний продукт: форм-фактор, ціна, бренд виробника. Але до основних варто віднести два найголовніших, це склад та призначення миючого засобу.

12511 3

Склад миючого засобу для підлоги.

Перш за все, що потрібно відмітити, наявність ПАР не є в цьому засобі настільки поганою, як, наприклад, в засобах для миття посуду. Адже після миття підлоги існує зовсім невеликий шанс, що поверхньо-активні речовини потраплять до організму людини. Натомість ПАР чудово прибирають ті забруднення, з якими не може впоратися звичайна вода.

Також варто звернути увагу на наявність розчинників. Такий компонент в миючому засобі дозволить з легкістю впоратися з плямами жиру на підлозі. Додатковим важливим інгредієнтом є консерванти. Це спирт або ж речовини з подібною дією. Вони стерилізують поверхню підлоги від різноманітних шкідливих бактерій.

Коли оглядаєте склад, також зверніть увагу на загальну кислотність засобу. Це дуже важливо, оскільки надлишкова кислотність може пошкодити певні типи підлоги. Якщо не впевненні, краще за все обрати продукт з нейтральним складом. Таким чином ви зможете попередити неприємні наслідки використання непідходящого засобу.

moika laminata

Миючі засоби для різних типів підлоги

Отже, деякі миючі засоби спеціально створюються для окремих типів підлоги. Потрібно знати характеристики поверхні, яку збираєтеся чистити, щоб прибирання було зручним та ефективним:

  1. Ламінат. Насправді пошкодити ламінат дуже важко завдяки міцному поверхневому шару. Матеріал дуже добре витримує як вологе, так і сухе прибирання. Але важливо витирати поверхню насухо після миття підлоги, щоб вона на набухла.
  2. Ліноліум. Цей матеріал боїться дрібнозернистих абразивних речовин як пісок або суха багнюка. Саме тому перед його миттям потрібно кожен раз робити сухе прибирання.
  3. Паркет. Якщо як захисний матеріал використовується воск, краще купляйте м’які засоби без агресивних компонентів. А взагалі паркет дуже просто чиститься завдякі сухому прибиранню.
  4. Плитка. Варто розібратися з типом плитки, щоб дізнатися, який засіб можна використовувати. Незважаючи на міцність, плитку можна пошкодити кислотними миючими засобами.

Загалом існують універсальні миючі засоби для підлоги. Якщо ви невпевнені, який саме продукт вибрати, універсальний варіант буде найбільш оптимальним, оскільки він відрізняється нейтральним складом.

 

Категория: Статьи

Вам могло бы понравиться:

Як називається слюсарний стіл? Як називається слюсарний стіл?
Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні
Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов
Кредитный калькулятор Кредитный калькулятор

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика