...

Як вибирати міжкімнатні двері

Більшість людей, при ремонті свого житла, особливу увагу приділяють його обробці: стелі, стін або підлоги, а про міжкімнатні двері згадується в останню чергу, тому і купують їх в поспіху. А даремно … Адже від їх дизайну залежить «настрій» квартири в цілому, а від якості – комфорт.

L9oEwdCjJwj4ynUnfUKigkwkkQml4AFf57itZsjw

При виборі міжкімнатних дверей важливо все: матеріал, колір, оздоблення, функціональність і т.д.

Вибираємо міжкімнатні двері

Як правильно вибрати міжкімнатні двері, і на що варто звернути увагу, ключові фактори:

  • Зовнішній вигляд і текстуру двері. По-перше, лак на двері повинен бути рівномірно розподілений по всій її площі, вони повинні бути гладкими і приємними на дотик. По-друге, колір повинен бути однаковим по всій площі, без плям і інших дефектів. На сайті https://giper.od.ua/products/inside-doors ви можете підібрати двері будь-якого кольору і вибрати з безлічі матеріалів.
  • Безпека матеріалів для здоров’я. Купуйте міжкімнатні двері, які виготовлені з натуральних матеріалів, щоб в процесі експлуатації дверей не виділяли токсичних речовин.
  • Зверніть увагу на деталі, які з’єднують двері, вони повинні бути ідеальними, без нахлестів і зазорів. Максимальна похибка, яка допускається – 1 міліметр.

Якщо ви вирішили придбати двері зі склом, то зверніть увагу на те, як кріпляться стекла до рами. Вони повинні кріпитися тільки якісним клеєм або герметиком.

Який колір вибрати?

Колір дверей повинен відповідати всьому інтер’єру, а не тільки одному з його елементів – наприклад, підлозі. Необхідно також проаналізувати деталі, такі як вікна і меблі. Можна припустити, що ми не робимо помилки, якщо вибираємо дерев’яні вікна та дерев’яні двері.

  • Білий. Якщо вікна пофарбовані в білий колір, то, відповідно, ваші двері повинна бути теж білими. Однак, ви повинні пам’ятати, що білі двері підходять для приміщень яскравих і повних світла. Такі двері виглядають в інтер’єрі романтично, особливо якщо у них є натяк на романтику – наприклад, невеликий вітраж. У той же час вони не підходять для темних приміщень з меблями з темного дерева.
  • Дерев’яні. Якщо ви вирішили використовувати дерев’яні двері, тоді важливо вибрати правильний відтінок породи деревини, тому що не всі двері вписуються в будь-який інтер’єр і в інші його елементи – підлогу або меблі. Колір дерева можна розділити на три групи – світлі, середні і темні, і кожен з них має дещо інший тон і структуру.

Якщо колір дверей підібраний правильно, то ситуація буде виглядати як єдиний ансамбль. Візуально такий інтер’єр буде виглядати стильно і модно.

Категория: Статьи

Вам могло бы понравиться:

Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре
Як називається слюсарний стіл? Як називається слюсарний стіл?
Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні
Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов
© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика