Все про рушникосушки

РушникосушкиСушки для рушників — сантехнічне обладнання, завдяки якому взимку у ванній кімнаті підтримується комфортна температура, а вологі рушники висихають протягом декількох годин. Циркуляція гарячої води всередині труб забезпечує рівномірний і постійний нагрів, завдяки якому рушникосушки використовується не тільки для сушіння білизни і рушників, а й в якості радіатора опалення для ванної.

З чого виготовляють?

Водяні рушникосушки виготовляють з нержавіючої сталі, поверхня якої нерідко хромується або тонується кольоровим металізованим напиленням. Популярні також вироби із сталевих труб, покритих білою або кольоровою емаллю, відтінок якої підбирається відповідно до загального дизайну інтер’єру ванної кімнати.

Сталеві і нержавіючі труби — найкращі матеріали для виготовлення водяних рушникосушки. Для підключення до централізованої системи опалення вони мають високу міцність і чудово витримують неминучі гідроудари, високу температуру і тиск теплоносія.

Вибір рушникосушки: на що звернути увагу?

При виборі приладу необхідно звертати увагу на розташування вхідних і вихідних патрубків, за допомогою яких він підключається до опалювальної системи. Для вітчизняних систем опалення оптимально підходить водяня рушникосушка з боковим підключенням, найбільш зручним для врізки в опалювальну систему. Крім того, підключення може бути нижнім або діагональним — при виборі таких виробів бажано отримати консультацію фахівця про можливість монтажу та необхідних для цього умов.

Рушникосушки в магазині «Robins»

Магазин «Robins» пропонує широкий вибір на www.robins.com.ua/polotentsesushiteli рушникосушки різної форми, призначених для установки в індивідуальну або централізовану систему опалення. Цінова політика магазину дозволяє купити водяну рушникосушку за оптимальною для покупця вартості без шкоди для якості виробу.

В асортименті розділу присутні рушникосушки вітчизняних і зарубіжних марок, прекрасно зарекомендували себе протягом тривалої безпроблемної експлуатації. Дизайн виробів — від традиційних U-й W-образних форм до сучасних оригінальних моделей — дозволяє їм стати прикрасою будь-якої ванної кімнати.

Категория: Обзор, Техника и продукция, Техніка для дому Метки: 

Вам могло бы понравиться:

Обустройство сантехники в маленькой ванной Обустройство сантехники в маленькой ванной
Вентиляция и кондиционирование офиса – производительность и комфортная работа Вентиляция и кондиционирование офиса – производительность и комфортная работа
Какие бокалы для какого вина Какие бокалы для какого вина
Как выбрать хорошего грумера? Как выбрать хорошего грумера?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 23.01.2864 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика