...

Вогнезахист для будівництва комерційної нерухомості в Україні

У 2019 році будівельний ринок України продовжував перебувати під впливом економічної кризи. Однак поступово почало проявлятися пожвавлення. Продажі дещо поліпшилися, але не набагато. Такі зміни пов’язані з деякою стабілізацією економічної ситуації в Україні.

Споживачі продовжували шукати найбільш економний варіант проведення вогнезахисту для металоконструкцій, що в нинішніх умовах контролю за проведенням даних технічних заходів, стало благодатним підґрунтям для якісного виконання робіт. А також використання достатньої кількості вогнезахисного матеріалу для металевих конструкцій.

Найбільшим попитом користуються, недорогі вогнезахисні матеріали, які при цьому мають сертифікат. Але в умовах низького контролю за виконанням вогнезахисних робіт з’явилася можливість застосування вогнезахисного матеріал, що не має відповідного сертифікату.

Це пов’язано з тим, що значна кількість замовників не розбирається у всіх тонкощах проведення вогнезахисту. Він вибирає варіант подешевше і підрядники, при недостатньому контролі в конкурентній боротьбі за замовлення з метою зниження вартості, йдуть на такі варіанти вогнезахисної обробки.

По самій природі вогнезахисні матеріали відносяться до сегменту «B2B» бізнесу. Тобто кінцевими споживачами, як правило, є забудовники торгових центрів, складів, спортивних або виробничих будівель, тощо. Придбати каркас з металоконструкцій для таких будівель можна в компанії Термобуд-Стандарт.

Покупцем вогнезахисних рішень для металоконструкцій може бути замовник (власник будівлі), або генпідрядник і підрядчик (компанії, які безпосередньо виконують вогнезахисні роботи, маючи на це відповідну ліцензію).

Серед можливих покупців, основну частку складають компанії, що виробляють вогнезахисну обробку. Замовники частіше вважають за краще працювати «під ключ».

У той же час, власники об’єкта також впливають на вибір вогнезахисного матеріалу. Останнім часом ця тенденція починає більше проглядатися. Тут дуже багато залежить від самого власника об’єкта і від того наскільки він бажає контролювати якість даних робіт.

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

📚 Преимущества чтения книг онлайн бесплатно: исследование волшебного мира слов 📚 Преимущества чтения книг онлайн бесплатно: исследование волшебного мира слов
Плитка мозаика — особенности, нюансы укладки, виды и типы в ассортименте интернет-магазина «KeramaMix» Плитка мозаика — особенности, нюансы укладки, виды и типы в ассортименте интернет-магазина «KeramaMix»
Процес та важливість заміни клапана у кавовій машині в Одесі Процес та важливість заміни клапана у кавовій машині в Одесі
Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
© 2020 9.07.1543 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика