Вогнезахист для будівництва комерційної нерухомості в Україні

У 2019 році будівельний ринок України продовжував перебувати під впливом економічної кризи. Однак поступово почало проявлятися пожвавлення. Продажі дещо поліпшилися, але не набагато. Такі зміни пов’язані з деякою стабілізацією економічної ситуації в Україні.

Споживачі продовжували шукати найбільш економний варіант проведення вогнезахисту для металоконструкцій, що в нинішніх умовах контролю за проведенням даних технічних заходів, стало благодатним підґрунтям для якісного виконання робіт. А також використання достатньої кількості вогнезахисного матеріалу для металевих конструкцій.

Найбільшим попитом користуються, недорогі вогнезахисні матеріали, які при цьому мають сертифікат. Але в умовах низького контролю за виконанням вогнезахисних робіт з’явилася можливість застосування вогнезахисного матеріал, що не має відповідного сертифікату.

Це пов’язано з тим, що значна кількість замовників не розбирається у всіх тонкощах проведення вогнезахисту. Він вибирає варіант подешевше і підрядники, при недостатньому контролі в конкурентній боротьбі за замовлення з метою зниження вартості, йдуть на такі варіанти вогнезахисної обробки.

По самій природі вогнезахисні матеріали відносяться до сегменту «B2B» бізнесу. Тобто кінцевими споживачами, як правило, є забудовники торгових центрів, складів, спортивних або виробничих будівель, тощо. Придбати каркас з металоконструкцій для таких будівель можна в компанії Термобуд-Стандарт.

Покупцем вогнезахисних рішень для металоконструкцій може бути замовник (власник будівлі), або генпідрядник і підрядчик (компанії, які безпосередньо виконують вогнезахисні роботи, маючи на це відповідну ліцензію).

Серед можливих покупців, основну частку складають компанії, що виробляють вогнезахисну обробку. Замовники частіше вважають за краще працювати «під ключ».

У той же час, власники об’єкта також впливають на вибір вогнезахисного матеріалу. Останнім часом ця тенденція починає більше проглядатися. Тут дуже багато залежить від самого власника об’єкта і від того наскільки він бажає контролювати якість даних робіт.

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Современные светодиодные люстры. Правильный выбор для интерьера Вашего жилья. Светодиодные люстры с пультом управления, регулировкой оттенков и яркости Современные светодиодные люстры. Правильный выбор для интерьера Вашего жилья. Светодиодные люстры с пультом управления, регулировкой оттенков и яркости
Услуги в сфере автоматизации бизнеса Услуги в сфере автоматизации бизнеса
Обустройство сантехники в маленькой ванной Обустройство сантехники в маленькой ванной
Вентиляция и кондиционирование офиса – производительность и комфортная работа Вентиляция и кондиционирование офиса – производительность и комфортная работа
© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика