...

Водоемульсійна фарба Снєжка: різновиди і застосування

фарбування стіниПочинаючи будь-які ремонтно-оздоблювальні роботи, виникає питання вибору будь-якого фарбувального складу. Для промислового приміщення вибір фарби менш важливий, на відміну від житлового, оскільки екологічна чистота матеріалу стосується здоров’я. З усіх існуючих складів, водноемульсійні фарби найбезпечніші. До того ж водоемульсійні фарби мають меншу вартість і простіше інших складів наносяться.

Склади водоемульсіоннок різноманітні, в залежності від типу основи і середовища проживання. Широко відома компанія Sniezka надає великий вибір якісних водоемульсійних складів, на будь-який смак і колір.

Детально ознайомитися з характеристиками продукції, і купити водоемульсійну фарбу виробника Снєжка можна на сайті дилера на території України, перейшовши за посиланням – https://sniezka.in.ua/kraski/vodoemulsionnye-kraski/

Основні види водних емульсій

Залежно від змісту сполучень компонентів, водоемульсійні фарби поділяють на такі основні види:

Мінеральна

Фарби даного виду менш популярні за інші, оскільки має найменшу довговічність і привабливість. Це пов’язано з присутністю в їх складах цементу і гашеного вапна. Призначення мінеральної емульсії – внутрішнє фарбування бетону і цегли.

Силікатна

В основі даного виду фарби узятий основний компонент в якості рідкого скла. Особливістю силікатних фарб є їх досить тривала довговічність. У той час, як істотним недоліком є нестійкість до вологи.

Силіконова

Наявність силіконових смол в складах даних водних емульсій дає право називатися цій фарбі універсальною. Силіконова фарба здатна перекривати різні дефекти до 2 мм. Склад максимально перешкоджає волозі, а паропроникні можливості не дозволяють утворенню грибків і плісняви. Мабуть, єдиним недоліком фарби є його дорожнеча, проте це виправдано.

Акрилова

Водна емульсія даного виду найбільш затребувана. Фарба прекрасно лягає на будь-яку основу – від штукатурки і дерева, до скла і шпалер. Можна використовувати як для внутрішнього фарбування, так і для фасадів.

Переваги водоемульсійних фарб Sniezka

Sniezka SUPER MATT

 • Глибоко матовий фарбувальний продукт з акриловою основою є ідеальним рішенням для фарбування стелі. Фарба розроблена з застосуванням спеціальних загусників і компонентів, які сприяють візуальному утворення насичено матового покриття.
 • Склад не розбризкується, що знижує витрату матеріалу і забезпечує комфорт в процесі забарвлення.
 • Рекомендується для великих площ, оскільки склад відмінно приховує нерівність основи і незначні дефекти.
 • Легко наноситься і має гарну паропроникність.
 • Даною фарбою можна фарбувати будь-які поверхні.

Sniezka ULTRA BIEL

 • Білосніжно акриловий склад фарби призначається для фарбування будь-яких поверхонь, включаючи раніше забарвлені лакофарбові покриття з метою поновлення декоративних і захисних якостей. Після висихання фарби покриття виходить однорідним і матовим.
 • Склад має гарну адгезію і паропроникність.
 • Пофарбована поверхня набуває відмінну стійкість до стирання.
 • Фарба легко лягає на поверхню і економно витрачається.

Sniezka EXTRA FASADOWA

 • Матова водоемульсійна фарба на основі акрилу призначається для фасадного фарбування, утворюючи досить стійке покриття з матовим відтінком. Має чудову адгезію до всіх типів підстав, як всередині, так і зовні приміщень.
 • Абсолютна стійкість до впливу мінливих кліматичних умов: до опадів, різкій зміні температури, ультрафіолету.
 • Забезпечує паропроникні можливості.
 • Фасадна фарба має відмінну стійкість до стирання.
 • Дуже проста і економічна в застосуванні, оскільки володіє відмінними укривними здібностями.
 • Має велику палітру стійких і яскравих відтінків.

Sniezka KIDS

Гіпоалергенний латексний склад з матовим відтінком призначається для декоративного фарбування в приміщеннях, де знаходяться чутливі до алергічних реакцій люди або діти. Це можуть бути дитячі кімнати або дитячі садки, навчальні та медичні заклади, інші об’єкти з масовим скупченням людей або об’єкти з підвищеними санітарними та гігієнічними вимогами.

 • При виготовленні даної фарби застосовуються більш екологічні технології виробництва.
 • У складах існує обмеження на наявність летючих токсичних сполук.
 • Фарба досить паропроникна і стійка до систематичного миття.
 • При нанесенні чи розбризкується, тому проста в роботі і економна в декоративному матеріалі.
Категория: Статьи

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?
© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика