...

Водоемульсійна фарба Снєжка: різновиди і застосування

фарбування стіниПочинаючи будь-які ремонтно-оздоблювальні роботи, виникає питання вибору будь-якого фарбувального складу. Для промислового приміщення вибір фарби менш важливий, на відміну від житлового, оскільки екологічна чистота матеріалу стосується здоров’я. З усіх існуючих складів, водноемульсійні фарби найбезпечніші. До того ж водоемульсійні фарби мають меншу вартість і простіше інших складів наносяться.

Склади водоемульсіоннок різноманітні, в залежності від типу основи і середовища проживання. Широко відома компанія Sniezka надає великий вибір якісних водоемульсійних складів, на будь-який смак і колір.

Детально ознайомитися з характеристиками продукції, і купити водоемульсійну фарбу виробника Снєжка можна на сайті дилера на території України, перейшовши за посиланням – https://sniezka.in.ua/kraski/vodoemulsionnye-kraski/

Основні види водних емульсій

Залежно від змісту сполучень компонентів, водоемульсійні фарби поділяють на такі основні види:

Мінеральна

Фарби даного виду менш популярні за інші, оскільки має найменшу довговічність і привабливість. Це пов’язано з присутністю в їх складах цементу і гашеного вапна. Призначення мінеральної емульсії – внутрішнє фарбування бетону і цегли.

Силікатна

В основі даного виду фарби узятий основний компонент в якості рідкого скла. Особливістю силікатних фарб є їх досить тривала довговічність. У той час, як істотним недоліком є нестійкість до вологи.

Силіконова

Наявність силіконових смол в складах даних водних емульсій дає право називатися цій фарбі універсальною. Силіконова фарба здатна перекривати різні дефекти до 2 мм. Склад максимально перешкоджає волозі, а паропроникні можливості не дозволяють утворенню грибків і плісняви. Мабуть, єдиним недоліком фарби є його дорожнеча, проте це виправдано.

Акрилова

Водна емульсія даного виду найбільш затребувана. Фарба прекрасно лягає на будь-яку основу – від штукатурки і дерева, до скла і шпалер. Можна використовувати як для внутрішнього фарбування, так і для фасадів.

Переваги водоемульсійних фарб Sniezka

Sniezka SUPER MATT

 • Глибоко матовий фарбувальний продукт з акриловою основою є ідеальним рішенням для фарбування стелі. Фарба розроблена з застосуванням спеціальних загусників і компонентів, які сприяють візуальному утворення насичено матового покриття.
 • Склад не розбризкується, що знижує витрату матеріалу і забезпечує комфорт в процесі забарвлення.
 • Рекомендується для великих площ, оскільки склад відмінно приховує нерівність основи і незначні дефекти.
 • Легко наноситься і має гарну паропроникність.
 • Даною фарбою можна фарбувати будь-які поверхні.

Sniezka ULTRA BIEL

 • Білосніжно акриловий склад фарби призначається для фарбування будь-яких поверхонь, включаючи раніше забарвлені лакофарбові покриття з метою поновлення декоративних і захисних якостей. Після висихання фарби покриття виходить однорідним і матовим.
 • Склад має гарну адгезію і паропроникність.
 • Пофарбована поверхня набуває відмінну стійкість до стирання.
 • Фарба легко лягає на поверхню і економно витрачається.

Sniezka EXTRA FASADOWA

 • Матова водоемульсійна фарба на основі акрилу призначається для фасадного фарбування, утворюючи досить стійке покриття з матовим відтінком. Має чудову адгезію до всіх типів підстав, як всередині, так і зовні приміщень.
 • Абсолютна стійкість до впливу мінливих кліматичних умов: до опадів, різкій зміні температури, ультрафіолету.
 • Забезпечує паропроникні можливості.
 • Фасадна фарба має відмінну стійкість до стирання.
 • Дуже проста і економічна в застосуванні, оскільки володіє відмінними укривними здібностями.
 • Має велику палітру стійких і яскравих відтінків.

Sniezka KIDS

Гіпоалергенний латексний склад з матовим відтінком призначається для декоративного фарбування в приміщеннях, де знаходяться чутливі до алергічних реакцій люди або діти. Це можуть бути дитячі кімнати або дитячі садки, навчальні та медичні заклади, інші об’єкти з масовим скупченням людей або об’єкти з підвищеними санітарними та гігієнічними вимогами.

 • При виготовленні даної фарби застосовуються більш екологічні технології виробництва.
 • У складах існує обмеження на наявність летючих токсичних сполук.
 • Фарба досить паропроникна і стійка до систематичного миття.
 • При нанесенні чи розбризкується, тому проста в роботі і економна в декоративному матеріалі.
Категория: Статьи

Вам могло бы понравиться:

Комплексне лікування зубів та ясен: важливість та переваги Комплексне лікування зубів та ясен: важливість та переваги
Лазерная гравировка клавиатуры: инновационный подход к индивидуализации Лазерная гравировка клавиатуры: инновационный подход к индивидуализации
Услуги квартирного переезда: как найти надежную компанию и сделать процесс максимально комфортным Услуги квартирного переезда: как найти надежную компанию и сделать процесс максимально комфортным
Кофе в зернах: как выбрать идеальный вариант для настоящего кофейного гурмана Кофе в зернах: как выбрать идеальный вариант для настоящего кофейного гурмана
© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика