...

Вітрина в домі. Конструкція та Експлуатація

витриныНавряд чи якийсь інший предмет меблів несе в собі настільки яскраво виражену демонстраційну функцію, як вітрина. Вона придумана саме як виставкова шафа, сконструйована спеціально для демонстрування та зберігання предметів, але її дизайн повинен підкреслювати значущість предмету меблів, а цінність і важливість речей, які в ній виставляються. Подібний ефект стає можливим завдяки великій площі скління, що відкриває для огляду колекційні предмети.

Конструкція

Традиційно вітрина для будинку виконана з масиву дерева, металу або мдф, має підставу з ніжками. Лицьові фасади вітрин бувають двох типів: змішаними (дерево і скло) і однорідними (тільки скло, в тому числі, на задній стінці). Другі вважаються візуально більш легкими, майже невагомими, мають скляні полиці і зсередини можуть бути оформлені дзеркалом. Конструкції із застосуванням на фасадах дерева виглядають більш відчутними, вони, як правило, декоровані різьбленням і покриті високоякісними фінішами. Однією з найбільш монументальних вважається кутова вітрина. Купити її досить складно (одиничні фабрики випускають такі моделі), великим числом варіантів славиться італійські меблі. Вітрини багатьох сучасних виробників також оснащуються внутрішньою підсвіткою.

Експлуатація

Такі меблі вимагають регулярного догляду. Вітрини, вірніше, їх фасадні частини слід протирати спеціальними складами і використовувати у прибиранні м’які, легко вбираючі вологу тканини. Не слід розташовувати ці меблі в тих зонах інтер’єру, де часто граються діти (хоча для виготовлення вітрин найчастіше використовується міцне загартоване скло). Найкраще місце для розміщення – вітальня, кабінет, їдальня. Скляні вітрини для дому призначені, щоб продемонструвати статус, пристрасті господарів, а тому будьте уважні при відборі предметів колекції. На полицях повинні стояти тільки кращі, найбільш значущі для Вас речі.

На сайті Уютный Дом Ви знайдете безліч варіантів, що ілюструють, якими декоративними і конструктивними властивостями може володіти такі меблі. Вітрини для вітальні, їдальні, кабінету дивіться у відповідному розділі «Витрины».

Категория: Интерьер и дизайн, Меблі та фурнітура, Обзор, Разное, Советы Метки: , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Кухонные смесители Grohe: тандем надёжности и стиля Кухонные смесители Grohe: тандем надёжности и стиля
Металлические лестницы Металлические лестницы
Забор из металлопрофиля: особенности конструкций Забор из металлопрофиля: особенности конструкций
Каркасная стена: конструкция и устройство Каркасная стена: конструкция и устройство
Как закрепить балясины к лестнице Как закрепить балясины к лестнице
Преимущества натяжных потолков Преимущества натяжных потолков
Конструкція покрівлі з прозорого матеріалу Конструкція покрівлі з прозорого матеріалу
Ремонт балкона, спальної і вітальні Ремонт балкона, спальної і вітальні
 Інтер’єр вітальної кімнати  Інтер’єр вітальної кімнати

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика