...

Використання сендвіч-панелі в якості прикраси фасаду будівлі

Сендвіч-панелі Рууккі настільки яскраві та мають виразний вигляд, що можуть використовуватись в якості не тільки енергозберігаючої стінової конструкції, а й як дизайнерські фасадні елементи.

Як відомо в більшості випадків сендвіч панелі використовуються в промислових та складських будівлях, до яких замовники не пред’являють особливих вимог по красоті. Однак розвиток виробничих можливостей постачальників сендвіч-панелей, та розширення асортименту по кольорам, фактурам та покриттям зробили свою справу. Сьогодні все більше торгових будівель використовують сендвіч-панелі Раута в якості окремих дизайнерських рішень фасадів будівель.

В Україні безліч торговельних та торгово-розважальних комплексів в яких сендвіч панелі створюють додатковий шарм. Сьогодні компанія Раута пропоную покупцям більш як 200 варіацій сендвіч-панелей на будь який смак та потреби. Це 10 варіантів по товщині, 6 – по фактурі та більш як 30 кольорів. Окремо спеціалісти можуть допомогти підібрати полімерне покриття для обкладинок сендвіч-панелі в залежності від умов експлуатації та агресивності середовища.

Обираючи сендвіч-панелі в якості енергозберігаючої конструкції для будівлі варто пам’ятати, що сендвіч-панелі можуть легко прикрасити будівлю, та створити їй виразний вигляд, що буде довгі роки тішити відвідувачів.

Категория: Ремонт

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?
© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика