...

Використання сендвіч-панелі в якості прикраси фасаду будівлі

Сендвіч-панелі Рууккі настільки яскраві та мають виразний вигляд, що можуть використовуватись в якості не тільки енергозберігаючої стінової конструкції, а й як дизайнерські фасадні елементи.

Як відомо в більшості випадків сендвіч панелі використовуються в промислових та складських будівлях, до яких замовники не пред’являють особливих вимог по красоті. Однак розвиток виробничих можливостей постачальників сендвіч-панелей, та розширення асортименту по кольорам, фактурам та покриттям зробили свою справу. Сьогодні все більше торгових будівель використовують сендвіч-панелі Раута в якості окремих дизайнерських рішень фасадів будівель.

В Україні безліч торговельних та торгово-розважальних комплексів в яких сендвіч панелі створюють додатковий шарм. Сьогодні компанія Раута пропоную покупцям більш як 200 варіацій сендвіч-панелей на будь який смак та потреби. Це 10 варіантів по товщині, 6 – по фактурі та більш як 30 кольорів. Окремо спеціалісти можуть допомогти підібрати полімерне покриття для обкладинок сендвіч-панелі в залежності від умов експлуатації та агресивності середовища.

Обираючи сендвіч-панелі в якості енергозберігаючої конструкції для будівлі варто пам’ятати, що сендвіч-панелі можуть легко прикрасити будівлю, та створити їй виразний вигляд, що буде довгі роки тішити відвідувачів.

Категория: Ремонт

Вам могло бы понравиться:

Газовые паяльники и устройства для газовой пайки  Газовые паяльники и устройства для газовой пайки 
Лучшие камеры наружного наблюдения в сравнении Лучшие камеры наружного наблюдения в сравнении
Клей для обоев Kolorit: популярные виды и их характеристики Клей для обоев Kolorit: популярные виды и их характеристики
Помощь с переездом от компании «ЭКСТРАЭКОНОМ» — несколько советов по перевозке личных вещей Помощь с переездом от компании «ЭКСТРАЭКОНОМ» — несколько советов по перевозке личных вещей
© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика