...

Вибираючи кондиціонер – на що звертати увагу?

Вибрати відповідний кондиціонер непросто, адже пристрій має бути адаптованим до багатьох факторів. Крім того, виконання завдання ускладнюється подальшими поліпшеннями наявного на ринку обладнання.

Практично кожен кондиціонер чимось виділяється і призначений для різних споживачів. Так як же вибрати кращий? Пропонуємо нижче.

Вибираєте кондиціонер – охолодження і обігрів?

При виборі кондиціонера відповідь на поставлене питання має бути одним з найважливіших.
Перші, очевидно, використовуються для охолодження повітря в приміщеннях в літню спеку. Останні, з іншого боку, пропонують більш широкі можливості, оскільки їх можна використовувати протягом усього року (влітку як охолоджуючі пристрої, а взимку як нагрівальні пристрої).

У більшості наявних кондиціонерів опція охолодження з обігрівом є стандартною. Вибираючи кондиціонер в Чернівцях, варто звернути увагу на діапазон робочих температур зовнішнього блоку. Правильний вибір забезпечить нам комфорт і правильну роботу системи кондиціонування.

24b0c82cec6553008f4c76fe7bd394c6

Потужність кондиціонера – як вибрати?

Для розрахунку потужності кондиціонера використовуються відповідні коефіцієнти і математичні формули, що враховують суму теплових надходжень і втрат в приміщенні. Розрахунок потреби в охолодженні для стандартних приміщень з висотою 2,8 м обчислити нескладно, тому що вам просто потрібно помножити внутрішню площу (м2) на 100, щоб отримати холодопродуктивність кондиціонера в ватах (Вт). (Наприклад, 25 м2 x 100 = 2500 Вт).
Слід пам’ятати, що в разі дуже сонячних приміщень потужність кондиціонера слід збільшити на 30%. Однак у випадку з горищами – на 50%.

Однак це тільки спрощені методи розрахунку потужності кондиціонування повітря .. Правильний аналіз цього параметра (особливо якщо система також буде використовуватися в якості обігріву) вимагає врахування набагато більшої кількості факторів (наприклад, наявності та типу віконних жалюзі, кількості електронних пристроїв, конструкції стіни і т. д.).

9962478b4198af4a06a6b76244eed919

Конструкція внутрішнього блоку кондиціонера

Відповідний дизайн внутрішнього блоку має велике значення як з точки зору установки, так і під час подальшого використання кондиціонера. Користувачі можуть вибрати один з кондиціонерів:

  • настінний;
  • канал;
  • касета;
  • статеві дошки;
  • стельовий.

173c191394231eaba7af695ed37437e8

Перш ніж вибрати конкретний пристрій, слід визначити його місцезнаходження. Це розташування також важливо з точки зору комфорту використання системи. Внутрішній блок повинен бути розташований таким чином, щоб рух повітря не створювало відчуття протягу, а швидкість повітряного потоку в зоні перебування людей не перевищувала 0,2 м / с.

Інші аспекти, які слід враховувати при виборі кондиціонера

Правильна настройка системи кондиціонування повітря – це процес, який потребує врахування багатьох факторів (наприклад, кількості і функцій кімнат, переваг і потреб користувачів, можливостей збірки і т. Д.) Самостійно провести такий глибокий аналіз може бути складно. Тому найкраще, щоб це зробив професійний установник. Комплексне проектування, розрахунок вартості та професійна установка кондиціонування повітря пропонує “Студія свіжого повітря” https://www.freshairstudio.com.ua/ (система кондиціювання в Чернівцях), яка має в своєму розпорядженні кваліфікованою командою співробітників і широким асортиментом обладнання.

Категория: Статьи

Вам могло бы понравиться:

Дератизация Дератизация
Принцип работы и устройство повербанков Принцип работы и устройство повербанков
Преимущества и особенности установки забора из металлического штакетника Преимущества и особенности установки забора из металлического штакетника
Обмен Bitcoin на UAH Monobank: история валютной пары Обмен Bitcoin на UAH Monobank: история валютной пары

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика