...

Вибираємо квартиру в новобудові – всі переваги первинного ринку

Одним з найпопулярніших видів житла сьогодні є новобудови. Пояснюється це просто-багато хто хоче жити в нових будинках. Саме тому новобудови від забудовника стануть відмінним вибором серед великої кількості пропозицій на ринку нерухомості.

Мрієте про власну квартиру? Недорогі, але комфортабельні квартири, зручне планування, розвинена інфраструктура і багато зелені навколо – це ЖК «Рівер Сіті» в місті Житомир. На офіційному сайті https://river-city.com.ua/ можна отримати всю необхідну інформацію про квартири на первинному ринку і скористатися вигідними пропозиціями.

32970

Переваги квартир в житловому комплексі «Рівер Сіті»:

  • сучасні та продумані архітектурні рішення;
  • інноваційні технічні рішення;
  • система безшумних ліфтів;
  • високий стандарт обробки;
  • безпека;
  • дитячі ігрові майданчики;
  • зручний доступ до центру міста та інших районів – розвинена мережа громадського транспорту і хороше сполучення.

Основною перевагою житла в нових будинках є використання в будівництві сучасних технологій і матеріалів, що відповідають світовим стандартам. Строгий інвесторський контроль гарантує високу якість будівельно-монтажних робіт і використовуваних матеріалів.

Квартири в новобудовах краще сплановані і їх площа зазвичай більше, ніж будинках вторинного ринку. Будівництво багатоповерхових будинків з використанням сучасних технологій передбачає використання нових матеріалів, що призводить до значної економії води, електроенергії та тепла, особливо на тлі постійно зростаючих тарифів. Також гарантується безперебійна робота всіх інженерних систем – від каналізації до ліфтів.

Звичайно, в новобудовах, в першу чергу, не обходиться без проблем, пов’язаних з експлуатацією недавно поставлених комунікацій, але вони вирішуються забудовником.

32976

При будівництві будинків більш високого класу використовується монолітна технологія, яка дозволяє спроектувати і реалізувати індивідуальне планування квартири ще на етапі будівництва будинку.

Енергоефективність

У новобудовах витрати на опалення нижче. Чим новіша будівля, тим більш енергоефективні матеріали і технології, використовувані при виконанні теплоізоляції, оскільки стандарти постійно підвищуються. Наприклад, якісна теплоізоляція і зовнішні фасади будівель, крім естетики, також сприяють додатковому утриманню тепла в самих будинках.

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре
Як називається слюсарний стіл? Як називається слюсарний стіл?
Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні
Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика