...

Утеплення перекриття будинку

Утеплення перекриття будинкуУтеплити стіни будинку багато хто думає, що цього буде достатньо для комфортного проживання, дивіться на bestinstrument.com.ua . І тільки з приходом зими стає зрозуміло – утеплення має бути комплексне. З настанням холодів, температура в приміщенні починає падати і навіть потужний котел не може виправити ситуацію, силовое оборудование . Тепло яке виробляє котел опалення йде через погано утеплені горищні перекриття. Через покрівельне перекриття втрачається від 15 до 20% тепла, тому, утеплення горищного перекриття такий же важливий процес, як і утеплення стін, підлог і т.п.

Перекриття балочного типу найпопулярніший вид в приватному житловому будівництві. Пов’язано це з простотою монтажу, низькою вартістю Bestinstrument.com.ua – лучший инстурмент (у порівнянні з балками з металу). Утеплення виробляється укладанням або засипанням теплоізолюючого матеріалу між балок. При недостатній висоті балок, на них набивають додаткові бруски. Перед укладанням утеплювача на балки розстеляється шар пароізоляції. Не рекомендується в якості пароізоляції використовувати поліетиленову плівку. Так як волога не зможе виходити назовні і буде накопичуватися в приміщенні, що призведе до підвищеної вологості. Краще купити спеціальний пароізоляційний матеріал, який укладається таким чином, щоб повітря виходило з приміщення і не проникав з горища. При використанні фольгованого утеплювача шар фольги повинен бути звернений вниз.

Утеплення плитного перекриття по балках

На бетонну плиту за допомогою саморізів або дюбелів кріпляться дерев’яні бруски – лаги. Потім утеплення ведеться використовуючи технологію як і для конструкції дерев’яних перекриттів. Можна використовувати будь-який варіант утеплювача.

Утеплення плитного перекриття не використовуючи лаги

При такому варіанті використовується засипка перекриття – керамзитом, шлаком, тирсою. Спочатку на плиту треба наклеїти пароізоляцію, потім все засипати обраним утеплювачем. Для будинку з мансардою доведеться зверху робити стяжку, для холодного горища стяжка не обов’язкова.

Утеплення плитного перекриття твердим утеплювачем

У цьому випадку використовується пінобетон. Товщина шару з пінобетону повинна бути не менше 40 мм. Можна використовувати і піноскло, воно набагато ефективніше, але і дорожче. Стяжка при такому утепленні не потрібно.

У висновку хочеться сказати, що спираючись на дану інформацію, можна зберегти тепло в будинку, забезпечивши теплоізоляцію стелі. Від правильно вироблених робіт з утеплення горищного перекриття залежить комфортне проживання в теплому будинку.

Категория: Советы Метки: , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика