...

Утеплення перекриття будинку

Утеплення перекриття будинкуУтеплити стіни будинку багато хто думає, що цього буде достатньо для комфортного проживання, дивіться на bestinstrument.com.ua . І тільки з приходом зими стає зрозуміло — утеплення має бути комплексне. З настанням холодів, температура в приміщенні починає падати і навіть потужний котел не може виправити ситуацію, силовое оборудование . Тепло яке виробляє котел опалення йде через погано утеплені горищні перекриття. Через покрівельне перекриття втрачається від 15 до 20% тепла, тому, утеплення горищного перекриття такий же важливий процес, як і утеплення стін, підлог і т.п.

Перекриття балочного типу найпопулярніший вид в приватному житловому будівництві. Пов’язано це з простотою монтажу, низькою вартістю Bestinstrument.com.ua — лучший инстурмент (у порівнянні з балками з металу). Утеплення виробляється укладанням або засипанням теплоізолюючого матеріалу між балок. При недостатній висоті балок, на них набивають додаткові бруски. Перед укладанням утеплювача на балки розстеляється шар пароізоляції. Не рекомендується в якості пароізоляції використовувати поліетиленову плівку. Так як волога не зможе виходити назовні і буде накопичуватися в приміщенні, що призведе до підвищеної вологості. Краще купити спеціальний пароізоляційний матеріал, який укладається таким чином, щоб повітря виходило з приміщення і не проникав з горища. При використанні фольгованого утеплювача шар фольги повинен бути звернений вниз.

Утеплення плитного перекриття по балках

На бетонну плиту за допомогою саморізів або дюбелів кріпляться дерев’яні бруски — лаги. Потім утеплення ведеться використовуючи технологію як і для конструкції дерев’яних перекриттів. Можна використовувати будь-який варіант утеплювача.

Утеплення плитного перекриття не використовуючи лаги

При такому варіанті використовується засипка перекриття — керамзитом, шлаком, тирсою. Спочатку на плиту треба наклеїти пароізоляцію, потім все засипати обраним утеплювачем. Для будинку з мансардою доведеться зверху робити стяжку, для холодного горища стяжка не обов’язкова.

Утеплення плитного перекриття твердим утеплювачем

У цьому випадку використовується пінобетон. Товщина шару з пінобетону повинна бути не менше 40 мм. Можна використовувати і піноскло, воно набагато ефективніше, але і дорожче. Стяжка при такому утепленні не потрібно.

У висновку хочеться сказати, що спираючись на дану інформацію, можна зберегти тепло в будинку, забезпечивши теплоізоляцію стелі. Від правильно вироблених робіт з утеплення горищного перекриття залежить комфортне проживання в теплому будинку.

Категория: Советы Метки: , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Лидеры польской текстильной промышленности Лидеры польской текстильной промышленности
Купить подшипники в Киеве премиум-качества Купить подшипники в Киеве премиум-качества
Заказать продвижение сайта у компании Best-Promo Заказать продвижение сайта у компании Best-Promo
Качественный и некачественный табак для кальяна чем они отличаются Качественный и некачественный табак для кальяна чем они отличаются

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика