...

Трансформатори в стабілізаторі напруги, чи важливе використання мідної обмотки?

Сьогодні існують мідні та алюмінієві трансформатори, частіше виробники використовують саме другий варіант, бо алюміній значно дешевший, а це значить, що він дозволяє зробити стабілізатор більш економічним у виробництві.

Деякі виробники говорять, що якщо підібрати вірний переріз та кількість витків тоді ви не відчуєте ніякої різниці із мідною обмоткою. Частково, це так і є, але ж алюміній ніяк не може стати заміною міді по своїм якостям.

Трансформатори в стабілізаторі напруги, чи важливе використання мідної обмотки?

Переваги мідної обмотки трансформатора в стабілізаторі
Мідна обмотка має свої переваги, серед них:

  • можливість витримувати найскладніші навантаження;
  • майже не можливий перегрів завдяки властивостям міді;
  • низький рівень схильності до деформацій;
  • має високий рівень стійкості до коротких замикань;
  • розміри мідного трансформатора будуть значно меншими за алюмінієвий аналог;
    трансформатор з мідною обмоткою має більший захист від впливу атмосферних явищ, таких як коливання температур, вологість повітря, тощо;
  • міцність мідної обмотки, особливо на фоні алюмінієвого дроту. Якщо алюмінієвий дріт зігнути декілька разів. він непримітно зламається, мідний же дріт при тих самих маніпуляціях залишиться цілим.

Основним і найважливішим недоліком яким володіє трасформатор на основі міді — це ціна!

Так, як ціна трасформатора виконаного на основі міді буде в 2-3 рази дорожче, тому виробники шукають варіанти використання алюмінівих обмоток, особливо в бюджетних серіях стабіліаторів напруги.

Фактично всі китайські виробники стабілізаторів наруги перейшли на використання алюмінієвого трасформатора, також і деякі українські виробники вже почали застосовувати алюмінієву обмотку.

Хоча деякі виробники категорично відмовляються переходити на алюміній, наприклад ТМ — Укртехнологія, Електромір, Прочан.

Взагалі заведено вважати, що мідна обмотка буде більш довговічною, надійною та послугує набагато довше, ніж використання алюмінієвого дроту. Але головним недоліком мідного трансформатора — є ціна, тому алюмінієві типи обладнання набувають все більшої популярності. Що оберете ви, вирішувати лише вам.
В інтернет-магазині «Правильне електроживлення» ви знайдете стабілізатори від перевірених виробників, як з алюмінієвою, так і з мідною обмоткою. Наш магазин гарантує якість, доступність ціни та бездоганний сервіс від наших консультантів. У нашому онлайн каталозі ви знайдете все, що необхідно для встановлення сонячних та вітряних СЕС, а також багато іншого.
«Правильне електроживлення» — з нами надійно, швидко та економічно, довіряйте професіоналам!

Категория: Интерьер и дизайн

Вам могло бы понравиться:

Качественный и некачественный табак для кальяна чем они отличаются Качественный и некачественный табак для кальяна чем они отличаются
Особенности и преимущества пароконвектомата Особенности и преимущества пароконвектомата
Виды ремонта квартир Виды ремонта квартир
Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать
© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика