...

Тканинні ролети – затишок та тепло вашего будинку

Якщо Ви хочете привнести в своє житло нотки індивідуальності, а також надати йому неповторний і своєрідний шик, то текстильне декорування з’явиться вирішенням даної проблеми.

Що таке текстильне декорування домашнього інтер’єру? “Текстильне декорування” – поширений сьогодні напрям. Сюди можуть включатися: і вибір меблевих предметів, і оформлення вікон за допомогою тканини, та декорування килимовими покриттями, вибір відповідних гобеленів, найкращою тканини та інших декоративних елементів.

Зупинимося на текстильному декоруванні вікон.

Оригінальний і правильний текстильний декор вікон здатний змінити вигляд будь-якого приміщення. Останнім часом в якості альтернативи звичним фіранок, штор і портьєрам використовують тканинні ролети. Придбати тканинні ролети у Львові можна, звернувшись в компанію “Sunguard”, де даний вид продукції представлений різноманітними стилями, моделями, кольорами та ціною.

1475143129_rulonn-shtori-v-dizayn-nteryeru

Виробники пропонують ролети ручного або механічного управління. Для їх виробництва використовується тільки міцна і якісна тканина. Яскраві акценти в інтер’єрі розставлять полотна з різноманітними яскравими малюнками. Для більшого комфорту і затишку пропонуються ролети з нанесеними на них видами Венеції і Парижа. Це дозволяє мати своє власне вікно в Європу.

Тканинні рулонні штори (ролети) являють собою суцільне полотно, накрученне на валик. За допомогою тканинних рулонних штор можна регулювати бажану ступінь освітленості. Для цього необхідно тільки підібрати правильний відтінок.

Надзвичайно ергономічні, легко і швидко опускаються і піднімаються на необхідну висоту. Управляються пружинним механізмом, згортаються нагорі на зручний рівний валик.

Переваги тканинних ролетів:

  • простота і легкість при монтажі;
  • тривалий термін експлуатації;
  • привабливість і естетичність.

Вони відмінно розсіюють ультрафіолет, а також їх легко і зручно прати.

2812-13

Тканинні ролети використовують як самостійний елемент в оформленні вікна, так і гармонійно доповнюють гардинами, фіранками та шторами.

Крім тканинних ролетів, компанія “Sunguard” пропонує якісні тканинні ролети, римські штори, жалюзі, ролокасети, гаражні ворота, автоматику для воріт.

Категория: Декорирование

Вам могло бы понравиться:

Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре Трансформаторная подстанция: ключевое звено в энергетической инфраструктуре
Як називається слюсарний стіл? Як називається слюсарний стіл?
Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні Особливості використання гумової плитки в ландшафтному дизайні
Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов Акриловая живопись на стенах: полное руководство для начинающих и профессионалов
© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика