...

Східна казка

Східна казкаЯкщо Ви давно мріяли позбавити свій балкон від роками накопичувалися там непотрібних речей, і не знаєте, як і в який цукерку перетворити звільнене приміщення, то напевно Вам буде цікаво прочитати мою статтю з докладним описом ходу ремонту на звичайному балконі і створення там затишного інтер’єру в східному стилі.

Ідея дати друге життя неабияк пошарпаному балкону виникла відразу, як тільки ми з чоловіком опинилися на його «просторах»: прогнилі дошки на підлозі, обшарпані, колючі стіни, величезні щілини в парапеті не вселяли довіру і не надавали затишку.

Для початку ми взялися за ремонт парапету. Зсередини до металевого каркаса були прикручені листи фанери. Далі для шумоізоляції і частково для утеплення приміщення ми наклеїли екструдірованнний пінопласт, поверх якого був нанесений шар гіпсу. Важлива деталь: гіпс ми наносили зі стекловолоконной сіткою, щоб було поменше тріщин надалі.

Наступним етапом ми привели в порядок стіни. Нарешті ми позбулися їх «колючості» (напевно, Ви пам’ятаєте такі грубі і неприємні «камінчики» на стінах радянських балконів, які можуть не тільки порвати одяг, але і сильно подряпати – варто тільки неакуратно пройти або притулитися). Для вирішення цієї проблеми на допомогу знову прийшов гіпс, який довелося класти товстим шаром. Зверху ми нанесли латексну шпаклівку. Дуже важливо заздалегідь продумати, де і скільки у Вас буде лампочок і розеток, щоб перед всіма маніпуляціями зі стінами зробити штробу для прокладки електрокабеля.

Дуже довго ми не могли визначитися з фінальним покриттям стін, адже саме його колір, фактура буде задавати подальший стиль в інтер’єрі. Від шпалер ми відмовилися відразу – в такому приміщенні, як балкон, це непрактичний вибір (вони будуть швидко порошитися, вицвітати). Ідея обшити стіни деревом здалася нам трохи банальною. Після тривалих роздумів і палких суперечок ми зупинили свій вибір на фарбуванні стін. Так як ми живемо на першому поверсі і, на жаль, сонце – не дуже частий гість на балконі, то в інтер’єрі повинні переважати світлі, теплі відтінки. У підсумку ми обрали французьку фактурну фарбу з піском сонячно-персикового кольору. Дуже цікава річ. При певних навичках з її допомогою можна створити незвичайні ефекти та малюнки при фарбуванні стін. Ми наносили цю фарбу грубою кистю короткими мазками, результат нас більш, ніж задовольнив. З кольором ми вгадали: навіть у самі похмурі дні наш балкон залишається яскравим і «теплим».

Тепер наш балкон – це улюблене місце відпочинку гостей. Влітку ця кімната ніколи не пустує. Східний стиль розслаблює, а теплі відтінки в інтер’єрі піднімають настрій і нам, і нашим друзям!

Категория: Интерьер - истории, Интерьер и дизайн, Стиль Метки: , , , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Преимущества покупки сантехники в интернете Преимущества покупки сантехники в интернете
Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда Полезные советы по упаковке вещей во время квартирного переезда
Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика