...

Світлопрозорі конструкції, скління фасадів 

стеклення фасадывСкління фасадів світлопрозорими конструкціями, це далеко не новий тренд в світі, але все ще залишається модним і перспективним напрямком. Світлопрозорі конструкції фасадів виглядають досить стильно і сучасно, не завдаючи ніякої шкоди функціональності будівлі. Скляні фасади можуть замінити зовнішні стіни будівлі частково або повністю, зберігши при цьому чудові звуко- і теплоізоляційні властивості.

Світлопрозорі конструкції будівлі вирішують відразу кілька завдань:

створюють атмосферу комфорту і затишку всередині будівлі;
надають будівлі сучасний вигляд;
здешевлюють вартість проекту;
економлять електроенергію в денний час;
забезпечують високі шумо-і теплоізоляційні характеристики.

Процес остекление фасадов зводиться до виставлення алюмінієвого каркаса, що складається з вертикальних несучих елементів (стійок) і горизонтальних (ригелів) з подальшим його заповненням склопакетами. Сам алюмінієвий каркас кріпиться за допомогою кронштейнів до міжповерхових перекриттів або в отвір (між перекриттями).

Фасадне скління

Скляні фасади поділяються на кілька типів, залежно від способу кріплення склопакета до каркаса і зовнішнього оформлення:

стійко-ригельна (склопакети кріпляться до каркаса притискною планкою через саморізи, герметичність досягається за рахунок гумових ущільнювачів);
структурна (склопакети кріпляться за допомогою прихованих кронштейнів, а герметичність досягається застосуванням герметика, який заливається в шов між склопакетами);
напівструктурна.

Конструкції застосовуються при виготовленні:

Скляних фасадів;
Похилих світлопрозорих дахів;
Зенітних ліхтарів;
Зимових садів та ін.

Залежно від необхідної конструкції скління  фахівці підберуть Вам необхідний вид вентильованих фасадів, який може бути як холодним, так і теплим, з використанням різних стекол — звичайних, енергозберігаючих або броньованих.

Варто відзначити, що до цих пір одним з найбільш поширених видів зовнішнього оформлення офісних і торгових будівель залишається скління фасадів. Подібна популярність легко з’ясовна: скляні фасади (як дзеркальні, так і прозорі) — це не тільки зовнішня краса і витонченість, але і відмінна водо- і теплонепроникність, а також і шумоізоляція (при необхідності). Крім того, світлопрозорі конструкції можуть похвалитися несприйнятливістю до будь-яких зовнішніх впливів: перепадів температур, вологи, а також стійкістю до механічних пошкоджень, неминучим із зовнішнього боку будь-якої будівлі.

Категория: Обзор, Основы технологии строительства, Поради будівельникам Метки: , , ,

Вам могло бы понравиться:

Особенности и преимущества пароконвектомата Особенности и преимущества пароконвектомата
Виды ремонта квартир Виды ремонта квартир
Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать Натяжной потолок матовый или глянцевый: что лучше выбрать
Чем характерны дверные замки сегодня Чем характерны дверные замки сегодня

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика