...

Створення дизайнерського куточку

дизайнерський куточокРозповім вам дизайнерську, веселу історію мого куточка в кімнаті, а саме бажання, яке перетворилося на втілення, отже, в насолоду!

Процес мого створення (так звучить, ніби я розповідаю історію Стівена Хокінга і його теорію усього всесвіту) починався з приємного сонячного ранку зимою. Живу я високо, а мої вікна завжди спостерігають, що відбувається на небі. Наслідую, мовчки їм, повторюю спостереження за сонячними променями. Іноді вдивляюся в пил, вона піднімається, переливається різними відтінками.

Уявляю як я в центрі всесвіту, а це космічний пил навколо мене, перетворюється, схрещуються, мутує, виходить з усього цього новий елемент. І того я подивилася на свої тьмяні стіни, на місця, де не дістають теплі промені і порівняла з куточками, які висвітлюються. Сказала собі, а що якщо я тощо. Разом, юна художниця приступила до справи!

Спочатку на моїй стіні побували зліпки моїх рук різного кольору. Коли я змішувала фарби, звернула увагу, саме, на сонячних зайчиків, як вони стрибають на тих місцях, де ще не малювала моя кисть. Вирішила слідувати за ними і залишати на шляху трохи стрибаючих посмішок (смайликів). На жаль, фото “До” у мене немає, ну ваша читачі фантазія уявить в своїй голові все вищесказане, думаю навіть краше!

Пізніше відчула художній дискомфорт, мені хотілося більше кольору на стінах, більше переходів тіні, тому зважилася намалювати глибокий океан. Асоціюється у мене з усім живим на цій планеті.

Пізніше відчула художній дискомфорт, мені хотілося більше кольору на стінах, більше переходів тіні, тому зважилася намалювати глибокий океан. Асоціюється у мене з усім живим на цій планеті.

Вода блакитного відтінку, адже так, я маю очі моря, як сказав, мені близька людина “Море в твоїх очах нагодує мої карі земляні та з’явитися і виростить дрібне зеленооке диво”. Ось так я приступила до малювання моїх стін, із зеленим чаєм з м’ятою і (Trip-Hop) музикою, для справжньої насолоди в моєму житті.

Фарбами гуаш майстер-клас і синтетичними китицями, різної форми, прикрасила свій куточок морем, небом, рибою, планетами, космосом. Стіни вийшли, як я хотіла, але я ще їх продовжую робити! Небо у мене яскраве, вода блакитно-зелена, з наповненням живності морської.

P.S. Ставлю собі багато питань! Що ж за нашими 9 планетами, за галактикою, які хімічні елементи, звершують перевороти в майбутнє всесвіту, як для художника космос незвіданих квітів?

Коротко про моє море – “Стоїш на березі і відчуваєш солоний запах вітру, що віє з моря, і віриш, що вільний ти і життя лише почалася”

Категория: Интерьер дома, Интерьер и дизайн, Стиль Метки: , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Преимущества плитоноски мультикам Преимущества плитоноски мультикам
Де можна запропонувати послуги? Де можна запропонувати послуги?
Какая раковина практичнее для ванной комнаты? Какая раковина практичнее для ванной комнаты?
Блефаропластика. Варианты и техника операций Блефаропластика. Варианты и техника операций

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика