...

Спортивний інвентар для спортзалу в дома

спортзалНаявність спортивного інвентарю і тренажерів в квартирі не варто пов’язувати зі стильовим переобладнанням всієї кімнати. Спортзал або куточок спорту буде однаково добре вписуватися в будь стильовий напрям, будь то хай-тек або класика. Творці тренажерів орієнтуються тільки на їх майбутніх господарів і те, чого вони хочуть досягти. Кольорові варіанти і технічна начинка тренажерів залежать тільки від їх призначення. Це варто враховувати при придбанні, оскільки бажання підібрати підходящий під стиль, наприклад, спальний тренажер може призвести до покупки невідповідного за функціями агрегату.

Проте варто віддати перевагу яскравим тренажерам – це не тільки зробить тренування веселіше, але й допоможе позбутися від стресів. Закінчивши обробку кімнати, можна перейти до її оснащенню. Адже в жодному тренажерному залі ніяк не обійтися без самих тренажерів. Тому вибір їх повинен виходити з цілком раціональних міркувань. На сучасному ринку спорттоварів є з чого вибрати ось дивіться на www.mega-turnik.com.ua .

До силових тренажерів відносяться апарати, спрямовані на тренування окремих груп м’язів: степпер – для тренування литок і стегон, твістер – для зміцнення черевного преса і т.д., а також незамінні гантелі і перекладини. До кардиотренажерам відносяться бігова доріжка, степпер, гребний, вело- та інші подібні тренажери. Розташовувати їх слід так, щоб легко оглядати телевізор або постійно мінливий пейзаж за вікном, який можна замінити фотошпалерами або художнім розписом на стіні.

В окремій кімнаті може поміститися цілий фітнес-центр, наприклад, від фірми «Інтер Атлетика». Він дозволяє провести тренування всієї групи м’язів, виконати більше 30-ти вправ. Такий комплекс трансформується в турнік із брусами, степпер і твістер. Треба врахувати, що, встановлюючи тренажер, відстань між ним і стіною повинна бути не менше 30 см, а між двома тренажерами – більше півметра. Оптимальний варіант для спортивного куточка – складаються і універсальні кардіо- та силові багатофункціональні тренажери.

Влаштовуючи кімнату для занять фітнесом, не обійтися без килимка, степ-дошки, спеціального м’яча і тих атрибутів, які визначаються за індивідуальним перевагам. У дитячій кімнаті ідеально впишеться комплекс для фізичного розвитку дитини. Зазвичай він являє собою опорні стійки, поперечини, кільця, сходи і канати. Шведська стінка, яку при кімнаті висотою більше 3 м треба кріпити до стіни, стане прекрасним тренажером для дітей та їх батьків. Головне, не забути постелити на підлогу мат, який пом’якшить випадкове падіння, а стійки обмотати тканиною, щоб удар об них не був особливо болючим. Для розваги дитини і певних занять його батьків в кімнаті впишеться батут.

Категория: Обзор Метки: , , ,

Вам могло бы понравиться:

Заморожена випічка Fornetti Заморожена випічка Fornetti
Гранітні і Мармурові Сходи: Елегантність та Витонченість у Вашому Домі Гранітні і Мармурові Сходи: Елегантність та Витонченість у Вашому Домі
Что такое эпоксидная смола? Что такое эпоксидная смола?
Подбор Идеального Зарядного Устройства для Вашего Телефона Подбор Идеального Зарядного Устройства для Вашего Телефона

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика