e

Спекотна кухня в Африканському стилі

Спекотна кухня в Африканському стиліЗима, як відомо у нас довга, а літо пролітає, і оком моргнути не встигаєш. Тепла хочеться завжди, особливо на кухні. Тому, сидячи з чашкою кави на своїй холодній кухні, я вирішила додати в неї трохи Африканської спеки.

Почалося все зі стін.

Спочатку, у нас були поклеєні шпалери під фарбування і пофарбовані в бежевий колір. Вони послужили ідеальним тлом для жірафной стіни. Ми самі зробили трафарет у вигляді цяток на шкірі жирафа, і за допомогою акриловий фарби — спрей, нанесли на дві стіни жірафний орнамент. Малюнок досить активний, тому обережніше з ним, не раджу робити плямистими всі стіни в приміщенні. Досить 1-2 колірних плям.

Потім пішло вікно. До вузьких червоним гардинам додалися циновки, вони підтримали природну африканську тематику. І звичайно, драцена, маленька копія пальми в плетеному горщику.

Потім основна робоча зона. Плитка в ній була біла і нудна. Тому спочатку я опрацювала плиткові шви затіркою кольору охри. Саму плитку розписала смішними африканськими фігурками і символами. Для розпису використовувала контур і фарби для кераміки і скла. Перед тим як братися за розпис, ретельно знежирити поверхню. Робити це потрібно ганчіркою, змоченою в якому-небудь знежирюємо речовині. Це може бути ацетон, оцет, спирт або спеціальний розчинник. Після розпису бажано покрити плитку лаком. Так як мити її доводитися часто.

Стеля ми зашили пластиковими панелями під темне дерево. Часу на це пішло зовсім небагато, зате який ефект! На кухні відразу стало затишно і по-домашньому грунтовно.

Для стельового освітлення ми вибрали зроблений вручну світильник з ротанга. Його м’яке розсіяне світло і плетений абажур додали тепла і колоритності.

Окрема тема подушки на дивані. Їх я пошила сама, вони двосторонні зі східним орнаментом. З одного боку бежеві, з іншого червоні. Можна їх перевертати в залежності від настрою.

На стіну, вільну від жірафного орнаменту ми повісили пергамент з Єгипту, відповідної тематики. В планах у мене ще серія картинок, знову ж таки на пергаменті, на тему Африки.

І, звичайно ж, ящірки, австралійські агами, які відмінно вписалися в наш жаркий інтер’єр і гармонійно в ньому уживаються.

Тут, я закінчу, хоча африканська історія інтер’єру моєї кухні ще не закінчується. Спасибі за увагу. Рада бути корисною. Всім до побачення!

Категория: Интерьер и дизайн, Интерьер кухни Метки: , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Полочные стеллажи с металлическими полками – простота использования и высокая эргономика Полочные стеллажи с металлическими полками – простота использования и высокая эргономика
Где приобрести качественные товары для творчества Где приобрести качественные товары для творчества
Аккумуляторные виброуплотнители бетона – комфорт работы, универсальность Аккумуляторные виброуплотнители бетона – комфорт работы, универсальность
Газовые проточные водонагреватели Bosch – эффективность и безопасность Газовые проточные водонагреватели Bosch – эффективность и безопасность

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика